Корисні звички, які допоможуть підтримувати в будинку чистоту

У наш час практично кожна жінка в кожній родині працює, адже зараз у нас рівноправність і нарешті ми можемо повністю розкрити свій потенціал, інформує Ukr.Media.

По цьому багато жінок віддають себе повністю своїй кар'єрі, жертвуючи багатьма речами і іноді навіть відносинами.

Але так далеко ми заходити не будемо, а будемо говорити про дуже буденні для кожної з нас речі, а саме про прибирання, для багатьох це досить болюча тема, так як на регулярне прибирання даремно бракує часу, адже справа ця не найшвидша.

Але ми знайшли рішення, це люди, які мають 9 дуже корисних звичок, які варто спробувати виконувати для того, щоб у домі завжди була чистота і Вам не доводилося в паніці прибирати квартиру перед приходом гостей. Якщо вірити вченим, на їх набуття у вас піде 21 день.

І так, що ж це за люди і які у них звички:

Вони дружать з ганчірочкою

Такі люди завжди знайдуть хвилинку, щоб змахнути пил, коли полізуть за книгами, або зайвий раз протруть стіл під час приготування їжі. Адже ні раковина, ні плита, ні будь-яка інша поверхня не стануть чистими автоматично. Почистили зуби? Вимийте раковину. Це зовсім не важко.

Вони не збирають непотріб

Звичка зберігати, що треба і не треба, дісталася нам у спадок від батьків, бабусь і дідусів. Але є речі, які, можливо, ніколи вам не знадобляться. Вони тільки займають зайве простір і зовсім не обов'язково дорогі як пам'ять. Якщо викинути їх рука не піднімається, то можна спробувати дати їм друге життя, продати або подарувати кому-небудь. Все краще, ніж складати мотлох! Розумні люди так і роблять.

Вони заправляють ліжко відразу

Незаправленне ліжко не тільки псує зовнішній вигляд кімнати, але і змушує нас бути менш продуктивними. Не раз доводилося помічати, що весь день працюєш зі скрипом, якщо дозволив собі не прибрати постіль вчасно. Люди, у яких вдома завжди порядок, таких помилок практично не допускають.

Вони миють посуд відразу

Ось, наприклад, готуєш їсти, а гора посуду невблаганно росте. Наскільки важко потім розмивати ці купи брудних тарілок, ложок і каструль. Тому в собі варто виховувати звичку мити одну чашку, одну каструлю або дві вилки, не відходячи від каси.

Вони кладуть речі на місце

Під час генерального прибирання на банальне розкладання речей по місцях йде не менше двох годин. Спочатку здається, що це така дрібниця! Проте порядок простіше підтримувати, ніж наводити.

Вони нічого не складають на ліжко

Це позбавляє від спокуси перетворити спальне місце на тумбочку або стіл. Ліжко придумане, щоб на ньому спати. І це не обговорюється. Потрібно куди-небудь подіти речі? На місце! Тільки на місце!

Вони не складають одяг на купу

Гори брудного одягу – звичайна картина. Особливо в сім'ях з дітьми. Щоб вирішити усі проблеми разом, треба зовсім небагато. Якщо ви відчуваєте, що річ вже несвіжа, кладіть її в прання. А решту вішайте в шафу. І ніяких стільців!

Вони підтримують порядок в папірцях

Записки, чеки, документи, конспекти і інші папери мають властивість накопичуватися. І коли ви сядете їх розбирати, то витратите на їх сортування силу-силенну часу. З ними простіше справлятися відразу. Документи зберігати окремо, рецепти на клаптиках паперу виписувати в кухарську книгу, не чекаючи, поки вони осиротіють на холодильнику. А непотрібне рекламне сміття відправляти в макулатуру.

Вони не рахують миття підлоги подією

Такі люди можуть встати уранці і між іншим пропилососити килими або вимити підлогу в одній з кімнат. Сьогодні протер спальню, завтра – кухню. Бруд при такому підході не накопичується, а у будинку завжди відчувається свіжість. Звичайно, є межа між маніакальним прагненням до чистоти і умінням підтримувати порядок. Врешті-решт, ідеальна чистота – не це найголовніше. Важливіше, як відомо, погода у будинку. Але ж приємно, коли приходиш з роботи, а у тебе чисто і добре!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *