Мама зробила для дочки потайне сховище у шафі в стилі Нарнії

Діти люблять затишні куточки, де вони можуть ховати свої секрети і грати, мріючи про пригоди. Коли Лаура Медікус вирішила, що підростаючій дочці Сільвії потрібна нова, велика шафа для одягу, вона мимоволі згадала класичний твір, в якому шлях у чудовий світ починається із звичайної шафи. Так, мова йде про Нарнію. І мамі Лаури вдалося зробити щось схоже для своєї дочки, інформує Ukr.Media.

Дитина все одно доб'ється свого, тим або іншим способом, так чи не краще допомогти? У розпорядженні Лаури був невеликий закуток біля кімнати дочки, буквально метр на два, де валявся всякий непотріб. Вона зробила наскрізну дірку в стіні, не дуже велику, тільки щоб дитина проходила, а також аналогічний отвір у старій шафі.

Лаура каже, що це був її перший досвід будівництва і вже тим більше вперше в житті вона зробила «будиночок в шафі». Працювала і згадувала, як мріяла про такий майже все дитинство, будучи завзятим фанатом саги про Нарнію. Результат вийшов настільки вражаючим, що тепер маленька Сільвія воліє ночувати тільки там, а всі близькі й далекі родичі раптом зачастили в гості, щоб побачити на власні очі це чудо. Приємно, коли ти своїми руками робиш маленьке, але справжнє чарівництво!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *