13-річний хлопчик поскаржився батькам на дискомфорт у горлі та низький тембр голосу, виявилося, що це не лише підліткові зміни

Школяр з Англії не розумів, що не так з його голосом, а батьки списували скарги сина на перехідний вік, але це був тривожний сигнал. Виявилося, що хлопчику потрібна термінова медична допомога. Тепер дитині необхідно пройти тривалий курс реабілітації, але сам хлопчина і його родина впевнені — усе закінчиться добре, інформує Ukr.Media.

Том Бродфут — 13-річний школяр з Ліверпуля у лютому 2020 року помітив, що у нього почалися проблеми з голосом. Хлопець насилу вимовляв слова, його мовлення стало басистим, а у горлі стояв клубок.

Хлопчик поскаржився не нездужання батькам, однак мама з татом списали проблеми на його перехідний вік.

Однак дискомфорт не минав, і у квітні хлопчина знову звернувся до матері з тими ж самими скаргами. Цього разу жінка з побоюванням поставилася до слів сина і відвезла його до лікарні. Лікарі, оглянувши Бродфута, помітили, що задня частина його горла є набряклою без якихось на те причин, тому прописали хлопцеві курс антибіотиків.

Втім, таблетки теж виявилися безсилими. Бачачи, що ситуація зі здоров'ям Тома погіршується, батьки знову відвезли його до клініки, щоб школяр пройшов комп'ютерну томографію. Тільки після цієї процедури стало зрозуміло — у хлопчика розвивається ракова пухлина у лімфатичних вузлах на шиї.

Того ж дня, 16 квітня, Бродфуту провели чотиригодинну операцію з видалення новоутворення, яка завершилася успішно. Правда, на цьому історія лікування для школяра не закінчилася — йому доведеться пройти чотиримісячний курс хіміотерапії. Більше за усіх через це переживає мама Тома.

"Події останніх двох місяців стали шоком для нас як для родини. Том дуже розумна дитина, він так старанно навчався у школі."

Лікарі вважають, що у юного британця є гарні шанси на одужання. Рак був виявлений на ранній стадії, і він піддається лікуванню. Більше того, крім підтримки на медичному рівні, Том отримує ще й моральну. Гравці місцевої футбольної команди, за яку вболіває школяр, надіслали йому кілька листів зі словами підтримки.

"Усі дуже прихильні до нього. Зі школи дзвонять щотижня і запитують, як він почувається."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *