Вся правда про розлучення Єфросиніної та Хромаєва: коментарі зіркової пари

Подружжя було шоковано новинами, що поширилися у мережі, інформує Ukr.Media.

Зіркова пара одружена вже 21 рік, але нещодавно з'явилася інформація, що в їхніх стосунках не все гладко. Хромаєва навіть звинуватили у зрадах та планах піти до молодої коханки. Маша про це дізналася з відео в TikTok, яке їй надіслала донька Нана. За словами ведучої, дівчина зазвичай не втручається у стосунки батьків, але в цьому випадку попросила маму пояснити, що відбувається.

«Наша Нана ніколи не втручається у наші відносини і я вважаю, що частково завдяки цьому ми у 2013 році змогли зосередитися на нас двох. Нануся сприйняла спокійно, з повагою і ніколи не створювала додаткових переживань і проблем. Але днями вона надіслала мені ролик із TikTok і поцікавилася: «Мамо, як ти все це переживаєш?»».

Марія розповіла, що чутки про розлучення настільки поширилися, що колеги на роботі почали запитувати, чи це правда. Марія спростувала всі плітки і пояснила, що вони з Тимуром не розлучаються. Сам Хромаєв практично не відреагував на чутки. Він заявив, що не бачив відео в мережі і не сприймає подібні звинувачення серйозно:

«На цій темі дуже легко спекулювати, тому що багато родин знаходяться на відстані і це відчувається у стосунках. Багато хто не витримує. І, мабуть, людям потрібно відповідати на ці проблеми».

Варто зазначити, що пара одружилася у 2003 році. Разом вони виховують 2 дітей: 20-річну доньку Нану та 9-річного сина Олександра.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *