5 країн, де неймовірно важко бути чоловіком

Але в самих далеких куточках Землі існують такі племена, де чоловікам можна просити допомоги у правозахисників, передає Ukr.Media.

Плем'я Мегхалая

Штат Мегхалая знаходиться на північно-заході Індії. Відомий він тим, що в однойменній народності тут панує матріархат — чоловік взагалі не має ніяких прав. Фінанси, виховання дітей, правосуддя — хлопцям навіть довелося організувати кілька правозахисних організацій. Поки, на жаль, без особливого успіху.

Китай

Звичайно, не весь Китай, а лише територія народності Мосу, розташована біля самих кордонів з Тибетом. Матріархат тут процвітає з давніх часів. Будь-яка жінка може взяти проходить повз хлопця в чоловіки — згоди ніхто не питає. Діти відправляються до родичів дружини, а новоспеченого чоловіка найчастіше з хати виганяють. Просто тому, що набрид!

Гімалаї

Невеликі поселення окремих гімалайських племен розкидані на території відразу кількох країн. Їх можна зустріти на півночі Індії, Бутані, Непалі і навіть Китаї. Жінки цих племен влаштовують справжні чоловічі гареми — втім, місцеві чоловіки вже давно до цього звикли.

Індонезія

Маленьке плем'я Минангкабау відрізняється тим, що вся влада в ньому належить виключно жінкам. Хлопчики і зовсім можуть прожити на території племені всього 7 років, а потім відправляються на навчання в релігійні школи-інтернати. Повернутися на батьківщину вони можуть тільки в тому випадку, якщо накопичили достатньо грошей для забезпечення своєї майбутньої дружини і сім'ї.

Пакистан

Плем'я Калаші вважає себе нащадками воїнів великого Олександра Македонського. За легендою, частина його війська осіла в передгір'ях Гіндукушу, зібрала місцевих жінок і побудувала своє міні-держава. Життя сучасних калаші нагадує пост-феминистскую утопію: жінка вільна вибирати чоловіка і роботу, чоловік, у свою чергу, має право підтримувати подругу у всіх починаннях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *