Швидко припини це робити! Як розпізнати жінку нарциса

Немислиме его і самовдоволення — ці риси ми приписуємо людям з нарцисовим розладом особистості. Ці властивості характеру властиві і жінкам, і чоловікам.

Звичайно, є дослідження про те, що чоловіки частіше виявляються схильні до цього психічного розладу, інформує Ukr.Media.

Дійсно представники «сильної статі» частіше стають нарцисами, або жінки просто краще вміють приховувати свої неприємні риси, намагаючись витягти максимум вигоди з тих якостей, які допомагають їм досягти мети? І за якими ознаками можна розпізнати жінку-нарциса?

Вона зводить будь-яку розмову до своєї персони

Говорити про себе нормально. Всі ми іноді розповідаємо історії зі свого життя, ілюструємо прикладами ситуації. Але жінка-нарцис в будь-якій бесіді переключить увагу на себе, свої почуття і переживання. Запитайте себе, коли в останній раз вона питала щось про вас і ваше життя. Якщо відповіддю буде «ніколи» або «вчора, але через хвилину вона знову почала говорити про себе», швидше за все, перед вами нарцис.

Вона постійно скасовує ваші спільні плани

Якщо у вас є подруга, яка патологічно не здатна дотримуватися домовленостей, цілком ймовірно, що це ознака нарцисизму. Вона може навіть мимохіть попросити вибачення, але всі її дії показують, що їй все одно, наскільки її скасування планів вплинуло на ваше життя. Вона не поцікавиться, як ви провели вечір, який до цього збиралися провести разом з нею. Її цікавить лише її свобода робити те, що хочеться, коли хочеться і з ким хочеться, незалежно від реакцій інших людей.

Вона впадає в лють при слові «ні»

Це один з найпростіших способів. Коли в наступний раз вона попросить вас про те, скажіть «ні» і подивіться на реакцію. Ви навіть можете не відмовляти відразу, а сказати, що вам потрібен час подумати. Нарциси ненавидять такі ситуації — вони буквально відчувають, що інша людина таким чином набуває якусь владу над їхнім життям. Перенести це вони не в силах — його очі наповнюються люттю і він щосили намагатиметесь переконати вас дати відповідь прямо зараз. І, звичайно, це повинна бути позитивна відповідь. Якщо ж вам вдасться відмовити в проханні, швидше за все, ви перетворитеся на ворога — до того моменту, поки йому знову від вас щось не знадобиться.

Вона фліртує з тими, хто їй не подобається

Флірт — веселий і безтурботний процес. Але для жінки-нарциса це не розвага і не прояв симпатії — це засіб, за допомогою якого вона домагається свого. Така жінка часто спрямовує свою любовну енергію на чоловіків, які їй не подобаються, але можуть виявитися корисними. Ці особистості впевнені, що в світі немає нікого краще за них ніхто не зможе встояти перед шармом.

Для нарциса завжди буде винен інший чоловік або обставини непереборної сили.

Вона невисокої думки про оточуючих

Така жінка переконана, що стоїть на верхівці соціальної піраміди, яке б не було її становище насправді, і всі інші люди не дотягує до її рівня. Це стає помітно, коли вона говорить про інших людей, їхні досягнення та способі життя.

Чи є у вашому оточенні жінка, яка всіх навколо називає «ідіотами» і жорстко критикує поведінку і моральний вигляд своїх друзів (і особливо подруг)? Жінка, яка постійно піддає сумніву інтелектуальний рівень інших людей, але ніколи не сумнівається у власній правоті? Це класична поведінка нарциса. Ми всі іноді невтішно відгукуємося про вчинки своїх друзів, але при цьому не вважаємо їх дурними і нікчемними людьми. І, на відміну від таких людей, ми можемо визнавати власні помилки. Це призводить до наступного пункту.

Вона ніколи не визнає свою провину

Запізнившись на зустріч, вона не буде просити за це вибачення. Вона детально розповість вам, що в усьому винні пробки, таксисти або ваші заплутані пояснення про те, куди їй треба було їхати. У світогляді такої людини немає варіанту, при якому він може виявитися причиною якоїсь проблеми або помилки, — завжди буде винен інший чоловік або обставини непереборної сили.

Вона постійно робить селфі

Ми всі це робимо час від часу або навіть частіше, ніж варто було б. Але якщо в телефоні жінки або Instagram фотографії присвячені виключно різним наявним кутам камери її обличчя або інших частин тіла, це з великою ймовірністю свідчить про нарцисизм. Ви не побачите у неї фотографій родини, друзів, дітей, домашніх тварин або гарного вечірнього неба. Якщо побачите, то всі вони будуть тлом для її персони.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *