Мандрівник у часі прибув з 6000 року. Ось що він розповів про майбутнє!

Щось в останні роки розвелося дуже багато різних Марті Макфлаєв, які постійно розповідають історії про свої подорожі. Не так давно у нас був хлопець з 2021 року, який повідав безліч кумедних речей, передає Ukr.Media.

Але от що справді цікаво, якщо, за їх словами, подорожі в часі це досить звичайна розвага в майбутньому, то чому вони всі прибувають саме в цей рік. Подивитися на якісь великі історичні події куди цікавіше.

Ну та гаразд, залишимо це питання. Наш наступний герой, повернувся аж з 6000 (!) року, теж розповів багато цікавого. Нібито він брав участь у якихось експериментах в 1990-і, його закинули в 6000-ій, але він зміг повернуться.

Чоловік розповів, що так, в майбутньому подорожі в часі стануть буденністю, але ті, хто користується послугою, повинні бути невидимі і ні в якому разі не повинні втручатися в події. Крім того, в майбутньому доступно і переміщення в просторі, тобто телепортація.

Фільми Кемерона не виявилися пророчими, і штучний інтелект не став нищити людство, а замість цього він ним керує. Так як комп'ютер повністю позбавлений емоцій, він здатний приймати максимально ефективні та раціональні рішення. А ще він може передбачати майбутнє хоча і незрозуміло, навіщо це.

Зате прав виявився Ілон Маск. В 6000 році людство дуже активно освоює Всесвіт. Шкода тільки, прибулець не уточнив, коли почалася космічна експансія. Але натомість він, як і деякі інші мандрівники, розповів про те, що переміщення в часі стануть доступні в 2028 році.

А ще люди нарешті знайдуть безсмертя або щось дуже на нього схоже. Стане доступна можливість оцифровки власної свідомості, що технічно дозволяє жити вічно. Другим варіантом еволюції стане симбіоз людини зі штучним інтелектом.

В історії хлопця є і частка драматизму. Справа в тому, що він відправився в майбутнє з другом, який захотів себе оцифрувати, але тоді вони не знали, що в такому вигляді він не зможе повернутися у свій час. Зате наш прибулець привіз фотографію з майбутнього, на якій нічого не зрозуміло, але чоловік стверджує, що там зображено місто, просто знімок змінився з-за переміщення.

Так що наш мандрівник твердо має намір дожити до 2028 року, повернутися в 6000-ий і приєднатися до свого друга. Ось така історія дружби крізь тисячоліття. Залишається лише побажати йому удачі.

У подорожі в часі, принаймні в тих теоріях, що існують, є величезна кількість різних нюансів і парадоксів, але навіть без них складно не ставитися до цього скептично. Хоча вірити, звичайно, хочеться. Вірити, що людство зможе подолати всі бар'єри на шляху і жити ще не менше чотирьох тисячоліть, а технічний прогрес буде таким, яким ми його уявляємо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *