Карма вона така: знаменитості, які зруйнували чужі сім’ї і поплатилися за це!

Кажуть, життя підкоряється закону бумеранга, добро повертається добром, а погані справи — нещастями, передає Ukr.Media. Або іншими словами: «Що посієш, те й пожнеш».

На прикладі зіркових історій можна простежити за цим законом в дії. Принесена комусь біль повернулася їм в тому ж обсязі. Розбиті сім'ї, зради — все це неприємні речі. Ніхто не хоче бути їх учасником. Але коли з твоєї вини в неї потрапляють інші, рано чи пізно за волею долі в неї потрапляєш і ти сам.

Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін

У цієї пари була гучне й багате весілля. А через кілька років таке ж скандальне розлучення. Щоб залишитися з балериною бізнесмен залишив дружину і трьох дітей. Волочкова знала про це і стверджувала, що не хотіла відводити чоловіка з сім'ї. Але… Так вийшло.

За час шлюбу у пари народилася дочка Аріадна. Але сам він став тріщати по швах, незважаючи на появу дитини. Одноманітність і стабільність навіяли нудьгу на Вдовіна. Як стверджує Волочкова, це призвело до того, що він зрадив їй з інструктором з йоги і того ж залишився їй належним значну суму — мільйон доларів.

Вдовін не витрачає так багато часу на розборки, як його екс-дружина. А тому в 2015 році встиг знову одружитися. Тепер його самотність скрашує співачка Варвара Демидова.

Оксана Пушкіна Коновалов і Владислав

Коли вони познайомилися, коли їй було двадцять, а йому багатьом більше. Для того, щоб бути з молодою телеведучою оператор зважився розбудувати свій вже давно склався шлюб. Захоплену дівчину це анітрохи не збентежило.

Минув час і на місці відданої дружини виявилася вже сама Оксана Пушкіна: «Я боролася, як могла. Заради дитини. Не вийшло. Моєму колишньому чоловікові здавалося нормальним вести подвійне життя. Я такий розклад не прийняла. Терпіла довго. Поки сам дитина не втрутився в ситуацію. Син якось мені сказав: «Я хочу бачити тебе щасливою! Батько мені давно зізнався, що ви разом тільки заради мене! Але я вже дорослий! Розлучайтеся»».

Терпіла вона 12 років. В кінці-кінців розлучилася і створила нову сім'ю з IT-спеціалістом Олексієм Широких. Теж не без скандалу. Другий чоловік також заради неї залишив попередню дружину одну.

Андрій Аршавін і Аліса Казьміна

Журналістка так зачепила відомого футболіста, що заради неї він пішов від цивільної дружини, з якою він, тим не менш, виховував трьох спільних дітей.

Кинута Юлія Барановська довго не страждала. Вона досягла успіху на телебаченні і навіть випустила книгу. А коли шлюб Аліси і Андрія розпався через інтрижки останнього з моделлю, вона тільки поспівчувала тією, що виявилася на її місці.

Ольга Бузова і Дмитро Тарасов

Блондинка з «Дому-2» була щаслива з футболістом цілих чотири роки. Вони закінчилися публічними розглядами і образливими звинуваченнями в недозволенних зради на сторінці в Instagram і телевізійних ток-шоу. А заспокоїлася, згадавши, що на початку їх відносин, все точно те ж вона чула від жінки, яка в той час перебувала у шлюбі з Тарасовим.

«Адекватно приймаю все, що підносить доля. Так, мені зробили боляче, але коли у любовної історії немає продовження, її потрібно «заглушити» і йти далі. Раніше сім'я і відносини були на першому місці – робота», — написала Бузова.

Брітні Спірс і Кевін Федерлайн

Скандальна співачка після розставання з Джастіном Тімберлейком почала зустрічатися з не таким відомим хореографом Кевіном Федерлайном. Поп-принцеса настільки запаморочила голову чоловікові, що він пішов до неї, залишивши вагітну дружину з ще одним підростаючим дитиною.

А через пару років і сама залишилася одна з двома синами. З-за цього у Брітні почалася депресія з усіма наслідками. Деякий час їй довелося провести в реабілітаційній клініці.

Дана Борисова та Андрій Трощенко

Телеведуча вибрала собі в супутники одруженого сусіда. «З моменту нашого знайомства мене цікавило одне питання: чому вони з дружиною вісім років, а у них досі немає дітей? І я запитала. Андрій чесно відповів, що вони поки просто не готові. Мені це здалося дивним – обоє молоді, красиві, забезпечені, а дітей не хочуть. В той момент я зрозуміла, що в шлюбі у них не все гладко», — розповідала вона.

Сама вона не змогла з ним прожити більше року, в той час як довголітній попередній шлюб було вже не повернути.

Виходить приказка «На чужому нещасті щастя не побудуєш» дуже справедлива.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *