А ви знаєте причини, чому чорніє срібло

Срібло з найдавніших часів наділяється магічними властивостями. Вважається, що воно може оберігати від негативних впливів і злих духів. Але чому срібло чорніє?

Срібло – символ душевної чистоти, пов'язаної з молитвою: оклади ікон, хрестів та церковне начиння найчастіше роблять саме з срібла. Вважається, срібні дзвони відганяють злих духів, інформує Ukr.Media.

У Франції зберігся звичай перед вінчанням надягати нареченим срібний ланцюг, щоб уникнути впливу чаклунства. Із сплавів срібла виготовляють магічну зброю: так як срібло є провідником енергій тонкого світу, пов'язаного з божественним світом нашої душі.

Срібло є своєрідним каналом, по якому відбувається повернення потойбічного впливу в його світ. Предмети і вироби подовженої форми (клинок, стилет), прикрасу у вигляді зірки з непарною кількістю променів, мають властивість закривати працюючий канал між паралельними світами.

Також і народні повір'я стверджують, що тільки срібними кулями можна вразити вампірів, вервольфів, привидів, чарівників, відьом, гігантів і людей, на яких накладені чари. У давнину з срібла робили наперстки, в які поміщали для пожвавлення дорогоцінні камені. Срібний посуд застосовується для приготування лікувальної води. Штучне чорнене срібло (срібло, окурене сіре) завжди служило оберегом, з нього робили судна для зберігання всіляких еліксирів. Срібло відбиває 97% видимого світла.

Срібним дзеркалам приписувалися магічні властивості:

Амальгама (ртутне з'єднання) срібла, з допомогою якої в давнину робили дзеркала, володіє вражаючими властивостями, завдяки яким дзеркало отримує велику магічну силу.

Нечувана здатність срібла сприймати інформацію, можливо, лежить в основі дуже надійного способу отримання відповідей на важливі питання: на ніч в головах ліжка треба поставити кришталеву посудину з чистою водою і покласти в неї який-небудь срібний предмет, наприклад, ложку, і попросити, повністю зосередившись на тому, кого просиш (Бог, Вищі сили і т. д.), відповісти на поставлене запитання; максимум після третьої ночі відповідь приходить.

Срібло, потрапляючи в енергетику людини, очищає її і сприяє її духовному розвиткові. Воно руйнує і поглинає зовнішній негатив, саме тому вироби з нього – це природні талісмани, які чудово захищають від пристріту і різної енергетичної «бруду». З допомогою срібла можна і очищати простір.

Срібло можна використовувати і як свого роду тест.

Срібло темніє при тривалому контакті зі шкірою хворої людини, звідси і повір'я про те, що срібло володіє даром передбачати важке захворювання свого господаря.

Справа в тому, що срібло темніє від впитанного негативу. Тому, якщо на людині швидко темніє срібло, це може означати, що в його організмі відбуваються якісь негативні процеси і якщо людина ще не хвора на яву, то хвороба знаходиться в початковій стадії і саме час зайнятися діагностикою свого здоров'я та виявленням проблем. Це так само може говорити про те, що людина піддалася деструктивному магічному впливу.

Ну а якщо ваші срібні прикраси потемніли, то їх можна почистити не на астральному, а на фізичному рівні. Використати для цього можна як спеціальні препарати, які коштують не так вже дешево або доступні засоби.

Нашатирний спирт – один з найпоширеніших очищувачів срібла. Для приготування розчину знадобиться 2 ложки нашатирного спирту на літр води. Для посилення ефекту можна додати трохи перекису водню і мила. Опустіть срібні вироби в цю суміш на 15 хвилин, а потім протріть їх ворсистою ганчіркою.

Розведіть 1-2 столові ложки соди в 500 мл води і поставте розчин на вогонь. Коли вода закипить, опустіть в неї срібло і шматочок звичайної харчової фольги. Через 10-15 хвилин срібло буде блищати, як нове.

Замість соди можна використовувати сіль в пропорціях 1 ч. л. на 200 мл води. Однак тоді срібло доведеться замочити в розчині на пару годин або прокип'ятити протягом 10-15 хвилин.

Розведіть 100 грам лимонної кислоти в 0,5 літра води і поставте розчин на водяну баню. Опустіть туди срібний виріб і шматочок мідного дроту, кип'ятіть 15-30 хвилин, а потім промийте водою.

Підігрійте 6% розчин оцту, умочіть в нього м'яку ганчірку та протріть метал.

Для радикального чищення срібла знадобиться зубна паста та щітка. Воду краще змішати з нашатирним спиртом і зубним порошком в пропорції 5:2:2. Срібло необхідно протерти цим розчином, а потім промити водою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *