Канни–2024: прем’єра стрічки “Емілія Перес” із Селеною Гомес

Каннський кінофестиваль набирає обертів — ввечері 18 травня на червону доріжку вийшли зірки стрічки "Емілія Перес", серед яких Селена Гомес та Зої Салдана. Подивитися проєкт, підтриманий модним Домом Saint Laurent, також прийшли креативний директор бренду Ентоні Ваккарелло зі своєю музою Шарлоттою Генсбур, Сальма Гаєк у компанії чоловіка Франсуа-Анрі Піно, акторка Єва Лонгорія, топмоделі Аня Рубік та Шаніна Шейк. Більшість гостей саме для цієї прем'єри очікувано обрали образи Saint Laurent. Роздивляємося їх детальніше.

Селена Гомес у Saint Laurent0Селена Гомес у Saint LaurentЗої Салдана у Saint Laurent1Зої Салдана у Saint LaurentЄва Грін у Chanel2Єва Грін у ChanelАлекса Чанг у Jean Paul Gaultier3Алекса Чанг у Jean Paul GaultierСальма Гаєк у Saint Laurent4Сальма Гаєк у Saint LaurentЄва Лонгорія5Єва ЛонгоріяКарла Бруні6Карла БруніАня Рубік у Saint Laurent7Аня Рубік у Saint LaurentЛія Кебеде8Лія КебедеШаніна Шейк9Шаніна ШейкШарлотта Генсбур у Saint Laurent та Ентоні Ваккарелло10Шарлотта Генсбур у Saint Laurent та Ентоні ВаккареллоРомі Стрейд11Ромі СтрейдРоссі де Пальма12Россі де Пальма

Реклама

Нагадаємо, що "Емілія Перес" — це фільм Жака Одіяра, головна героїня якого вирішує допомогти лідеру мексиканського наркокартелю пройти операцію зі зміни статі, щоб сховатися від влади. Режисер спочатку хотів написати лібрето для опери, але зрештою створив сценарій фільму. Знімання мали розпочатися у вересні 2022 року, але були відкладені на 6 місяців і пройшли не в Мексиці, як планувалося спочатку, а в студії під Парижем. Над костюмами героїв працював креативний директор Saint Laurent Ентоні Ваккарелло, інтерв'ю з яким читайте за посиланням.

Фото: Getty Images

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *