Спокійні кішки: як вибрати улюбленця для маленької квартири

Людям, які рідко бувають вдома, але при цьому хочуть завести кішку, варто звернути увагу на ті породи, які досить самостійні та спокійні. Таким улюбленцям, що мурчать, не потрібно, щоб господар постійно був поруч і грав з ними. Вони вважають за краще жити своїм життям і лише іноді контактувати з людиною, коли самі того захочуть.

Найспокійніші кішки: які породи чудово підходять для маленької квартири - today.ua

Бірманська

Кішки такої породи зазвичай дуже прив’язуються до господаря і відмінно ладнають з іншими домашніми тваринами та дітьми. Їм не потрібно багато простору для активних ігор, бірманські коти краще посидять на колінах у людини, ніж бігатимуть по кімнаті.

Американська короткошерста

Ця порода дуже віддана своїй сім’ї і в міру активна. Такі улюбленці товариські, але при цьому спокійні. Їм подобається отримувати увагу від господаря, але вони не вимагатимуть активних ігор.

Британська короткошерста

Такі кішки мають добру вдачу, тому відмінно підходять сім’ям з дітьми. Це розумні, уважні та стримані тварини, яким подобається спостерігати за тим, що відбувається в кімнаті з підвіконня чи стільця, а не бігати за м’ячиком чи іншою іграшкою. Хоча іноді вони все ж таки грають, але не надто активно.

Найспокійніші кішки: які породи чудово підходять для маленької квартири

Екзотична короткошерста

Цю породу цінують за спокійний характер. Такі кішки хоч і можуть пограти іграшкою, але краще згорнуться калачиком на підвіконні або в кріслі. “Екзоти” товариські, тому легко йдуть на контакт із людьми та дітьми.

Шотландська капловуха

Скоттіш-фолд відмінно підходить для життя у маленькій квартирі. Вони не надто активні, хоча іноді люблять поганяти м’яч або пограти з господарем. Але найчастіше вони проводять час, дивлячись у вікно або насолоджуючись відпочинком в улюбленому кріслі чи котячій лежанці.

Гімалайська

Помісь персидської та сіамської кішки за темпераментом тиха та слухняна. Такі коти дуже прив’язуються до господаря і люблять лягти поруч із ним на дивані і просто полежати, а не вимагати активних ігор.

Мейн-кун

Мейн-кун – велика кішка. Але незважаючи на свої значні розміри, вони відмінно підходять для невеликого житла. Ця порода спокійна, любить проводити час із господарем і з ніжністю ставиться до дітей та інших тварин.

Найспокійніші кішки: які породи чудово підходять для маленької квартири

Персидська

Коти такої породи дуже доброзичливі, спокійні та не особливо активні. Ці тварини легко можуть провести весь день на одному місці або просто спостерігати за людьми з іншого кінця кімнати.

Регдол

Такі кішки відомі своїм ніжним та спокійним характером. Вони не вимагають особливого догляду та багато уваги, вони дружелюбні та уважні, але не особливо грайливі. Звичайно, як і будь-які коти регдол любить іноді побігати за іграшкою, але він краще влаштується поряд з господарем на дивані і поспить.

Селкірк рекс

Людям, які шукають кота для маленької квартири, чудово підійде кошеня породи селкірк рекс. Це спокійні тварини, котрі не просять уваги від господарів. Іноді вони можуть пограти, але назвати ці ігри надто бурхливими складно. Та й тривають вони всього кілька хвилин.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Рагамафін

Ці коти дуже лагідні, слухняні та люблять, коли їх беруть на руки. Рагамафін відмінно підходить сім’ям, в яких є діти. Вони спокійні та поступливі, добродушні та уважні до своїх господарів. Їх часто називають плюшевими ведмедиками, тому що такі кішки частіше відпочивають, ніж грають або бігають по будинку.

Пропонуємо також дізнатися про самі балакучі породи кішок.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *