Судді “МастерШефа” змінили правила шоу прямо на кастингу – і вони сподобаються далеко не всім

28 серпня в ефірі телеканалу СТБ стартує довгоочікуваний 8 сезон кулінарного проекту МастерШеф. Сотні людей з різних куточків України приїдуть на кастинг, щоб приготувати найкращу страву у своєму житті, вразити суворих суддів і потрапити в шоу, інформує Ukr.Media.

З року в рік правила залишалися незмінними: людина готує страву, отримує мінімум два «так», і одягає заповітний білий фартух. Але в цьому 2018 році у зіркового журі проекту з'явиться особливе право. Якщо двоє суддів дадуть відповідь учаснику «ні», і тільки один з них побачить у конкурсанта кулінарний талант, то замість білого фартуха йому вручать чорну прихватку. Це останній шанс героя потрапити в проект і довести, що той дійсно хоче змінити своє життя.

Власникам цих прихваток доведеться пройти крізь вогонь, воду і мідні труби, щоб вигризти своє місце на проекті. Їх чекають три складні завдання на логіку, кулінарні техніки і тонкий смак. Хто в цьому році приїде на кастинг МастерШеф, хто відразу отримає білий фартух, а кому дістанеться чорна прихватки, дізнаємося зовсім скоро.

А як ти ставишся до нововведень сезону?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *