Співачка Lama показала фото із молодшим на 18 років коханим

Наталя Дзеньків, відома як Lama, вже понад сім років зустрічається зі своїм обранцем. Зазвичай вона вважає за краще не ділитися особистими моментами в соціальних мережах, але на честь Міжнародного дня сім'ї зробила виняток. 48-річна артистка опублікувала кадр зі своїм коханим і підкреслила, що для неї сім'я — це найважливіша цінність, інформує Ukr.Media.

"Найбільша цінність мого життя — сім'я! Це наше спільне ядро з коханим, де ми формуємо особистості один одного. У своїй сім'ї я завжди знаходжу відраду, силу і безмежну любов — це святилище, яке живить і підтримує мене", — зазначила Дзеньків.

Lama також поділилася секретом ідеальних стосунків. Співачка пояснила, що в них із партнером існує духовний зв'язок, вони поділяють спільні інтереси та мрії.

"Наші щоденні ритуали є свідченням нашого спільного духовного зв'язку: ранок ми починаємо зі спокійних лісових медитацій і духовних роздумів, після чого слідує чаювання і неспішні прогулянки з нашими собаками. Вечори ми проводимо, насолоджуючись переглядом фільмів чи серіалів, залежно від настрою, головне, щоб це захоплювало наші спільні інтереси. Ми також мріємо однаково, наразі хочемо придбати будинок на колесах, щоб будь-якої миті змінити обстановку і виїхати в подорож", — поділилася артистка.

Lama також згадала, що її коханий працює у фінансовій сфері та вміло балансує між роботою і сімейним життям. Вона висловила впевненість, що їхня взаємна підтримка і любов допоможуть здійснити всі їхні задуми і мрії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *