5 фільмів з Робертом Паттінсоном, про які ви могли не знати

Роберт Паттінсон упродовж тривалого часу був відомий більшості як вампір Едвард Каллен з блокбастера “Сутінки”. Проте серед критиків він отримав визнання за свою роботу в незалежному кіно. За всі ці роки Паттінсон зумів попрацювати з такими цікавими режисерами, як Джеймс Грей, Клер Дені й Вернер Герцог, не кажучи вже про співпрацю із самим Крістофером Ноланом. Такий послужний список — незаперечний доказ високого рівня й чистого таланту, притаманного Паттінсонові. Працюючи з різноманітними режисерами, актор часто кидав виклик і дивував аудиторію. Про одні з найкращих його робіт — у цьому матеріалі.

“Ровер”, 2014

Нажмите и перетащите0Гай Пірс і Роберт Паттінсон у фільмі “Ровер”, 2014

Ця кримінальна драма розгортається через десять років після глобальної економічної кризи. Самотня людина переслідує своє єдине цінне майно на пустищі: свою машину. Однак у цій подорожі вона зустрічає іншу людину, з якою в них утворюється складний і цікавий зв’язок, і з якою вони продовжують пригоду. У головних ролях Гай Пірс і Роберт Паттінсон — феноменальний дует похмурої австралійської антиутопії. Поставлений у пару з великим Гаєм Пірсом тоді, коли люди ще не були готові сприймати його серйозно, Паттінсон отримав можливість засвідчити свої таланти. І на щастя, він впорався із цим завданням.

Реклама

“Гарні часи”, 2017

Нажмите и перетащите1Роберт Паттінсон у фільмі “Гарні часи”, 2017

У жорстокій кримінальній драмі “Гарні часи” Роберт Паттінсон грає Конні Нікаса, який прагне визволити свого молодшого брата з в’язниці, куди той потрапив через пограбування банку. Герой Паттінсона вирушає по допомогу до злочинного світу Нью-Йорка. Це тип ролі, який дає змогу відчути себе на місці головного героя, змушуючи аудиторію переживати одну інтенсивну й дуже стресову ситуацію за іншою.

“На висоті”, 2018

Нажмите и перетащите2Роберт Паттінсон у фільмі “На висоті”, 2018

У складному, заплутаному й глибоко переконливому науково-фантастичному фільмі режисерки Клер Дені “На висоті” Роберт Паттінсон грає Монте, колишнього злочинця, який живе на закинутому космічному кораблі зі своєю маленькою дочкою, намагаючись знайти шлях назад до людей в темних куточках всесвіту. Рідкісний фільм, який може похвалитися глибоким, похмурим, тривожним підтекстом про природу людства.

“Дівиця”, 2018

Нажмите и перетащите3Міа Васіковська й Роберт Паттінсон у фільмі “Дівиця”, 2018

Роберт Паттінсон вирішив використовувати свої таланти переважно в серйозних драмах, часто граючи замислених персонажів. Але він також показав себе як обдарований актор і в комедійному жанрі, безпосередньо в абсурдистській стрічці “Дівиця”. У ролі піонера із золотими зубами, який ризикує перетнути американський кордон, щоб знову познайомитися із жінкою, з якою хоче одружитися, Роберт Паттінсон грає жалюгідного чоловіка з надмірно завищеним почуттям власної значущості.

“Маяк”, 2019

Нажмите и перетащите4Віллем Дефо і Роберт Паттінсон у фільмі “Маяк”, 2019

Тріумфатор Каннського кінофестивалю, один з найкращих і водночас наймоторошніших фільмів минулого року. Картина вразила глядачів не тільки естетикою, але й грою головних акторів. У центрі сюжету цього чорно-білого фільму — взаємини між старим доглядачем маяка (Віллем Дефо) і його новим помічником (Роберт Паттінсон). Починаючись з неприйняття, їхнє спілкування переростає в дружбу, а після — у ненависть. “Маяк” — перлина авторського кіно як за формою (плівка, антикварні камери, академічний формат, мова, якою розмовляють герої), так і за змістом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *