Ось як виглядають герої трилогії “Назад в майбутнє”, які зустрілися через 35 років після виходу першого фільму

Док і Марті, а точніше Крістофер Ллойд і Майкл Джей Фокс, виконавці головних ролей у культовій трилогії «Назад в майбутнє», зустрілися на благодійному турнірі, інформує Ukr.Media.

Вам напевно цікаво, як у них в обох справи, чим вони займаються, скільки їм років і як давно вони бачилися востаннє. Ми обов'язково все розповімо!

81-річний Крістофер Ллойд і 58-річний Майкл Джей Фокс зустрілися у 2020 році.

Тобто через 5 років після далекого стрибка в майбутнє, який зробили їхні персонажі у фільмі "Назад у майбутнє".

З моменту виходу першого фільму трилогії минуло вже 35 років!

29 з яких Майкл Джей Фокс (Марті) бореться з хворобою Паркінсона (тобто рівно половину свого життя), протидії якої й був присвячений вечір. Це щорічний турнір, організований самим Фоксом, і всі зібрані на ньому кошти підуть на дослідження недуги з метою відшукати спосіб лікування.

До речі, бачаться актори не так вже й рідко: ось фото, зроблене в травні 2019 року.

Дізналися ще кого-небудь на знімку з тієї зустрічі?

Підказуємо: на фото також присутні Ліа Томпсон, вона виконала роль матері Марті в "Назад в майбутнє", попри те, що вони з Фоксом ровесники і Томас Френсіс Вілсон — головний лиходій трилогії Біфф Таннен. Останньому, до речі, виповнилося 60 років.

А трохи раніше, у 2015 році, актори з'явилися на шоу Джиммі Кіммела в образах Марті й Дока.

Цей скетч як би показував попадання героїв фільму в реальний 2015 рік, що сталося з ними за сюжетом другої частини трилогії.

Згідно з опитуванням 2018 року, 71% американців хотіли б побачити нову частину "Назад в майбутнє". Проте режисер фільму Роберт Земекіс у тому ж 2018 році твердо заявив, що поки він і співавтор франшизи Боб Гейл живі, "Назад в майбутнє 4" знято не буде.

А ось Крістофер Ллойд зазначав, що не проти знову зіграти дока Емметта Брауна. 81-річний актор знімається і донині, як, втім, і Майкл Джей Фокс, хоча той через хворобу ще з початку нульових в основному займається озвученням.

Навіть якщо ми більше не побачимо цих акторів, які грають своїх легендарних персонажів, нам всім буде просто приємно бачити їх разом. Адже ностальгія — страшна річ, а Крістофер Ллойд, Майкл Джей Фокс і трилогія "Назад в майбутнє" внесли незмірний внесок у розвиток кінематографа і подарували нам чудові спогади.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *