Як відмова від носіння штанів впливає на тіло жінки

Багато сучасних жінок вважають за краще носити штани та джинси в повсякденному житті. Бо в них набагато комфортніше, ніж у спідницях. Але виявляється, що відмова від такої звички може бути дуже корисною. І не лише для здоров’я.

Що станеться з тілом жінки, якщо вона перестане носити штани та джинси - today.ua

Краса шкіри

Деякі експерти кажуть, що якщо жінка відмовиться від носіння вузьких джинсів або штанів, то зможе покращити стан шкіри в ділянці стегон, на животі та ногах. Косметолог Олександра Міллс-Хак стверджує, що вузький одяг провокує появу целюліту, оскільки погіршує кровообіг у ногах та обмін речовин у шкірі. Тому щоб уникнути появи “апельсинової шкіри” або зменшити її прояв, варто якомога рідше носити штани.

Внутрішні органи

Лікарі зазначають, що тісний одяг, зокрема джинси скінні та брюки з ременями, а також білизна, що коригує, можуть викликати серйозні проблеми, особливо жінкам із зайвою вагою. Доктор Джеймі Кофман каже, що тиск, який створюється одягом на внутрішні органи, призводить до появи печії та інших неприємних відчуттів. І щоб цього уникнути, потрібно частіше носити спідниці.

Алергія

Нерідко жінки стикаються з тим, що тіло починає свербіти без особливих на те причин. Але причина все ж таки є – це щільний контакт матеріалу зі шкірою. Постійне носіння джинсів або штанів, особливо вузьких, провокує появу неприємних відчуттів та сверблячки. Особливо складно жінкам, які мають алергію на деякі матеріали або метал, з якого зроблено заклепки та гудзики на одязі. Щоб уникнути цього, варто частіше відмовлятися від носіння штанів.

Що станеться з тілом жінки, якщо вона перестане носити штани та джинси

Роздратування

Лосини, спортивні легінси та інші штани, що облягають, особливо якщо носити їх часто, можуть призвести до появи подразнення і прищів на ногах і в області стегон. Справа в тому, що в таких штанах піт випаровується гірше, створюючи “парниковий ефект”. Це досить неприємне явище, уникнути якого просто, якщо частіше носити спідниці або широкі штани з натуральних тканин.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сприйняття себе

Жінки у штанах почуваються стрункішими, ніж вони є насправді. Такий предмет одягу приховує проблемні місця та візуально покращує фігуру. І це призводить до появи помилкового почуття, що їм не потрібно займатися спортом. Тому якщо відмовитися від носіння штанів, це може стати сильною мотивацією для зміни звичного способу життя.

Пропонуємо також дізнатися, що станеться з організмом, якщо відмовитись від цукру.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *