Як Алла Пугачова закликає весну: Пісні, танці, горілка

Друзі та прихильники Алли Борисівни дуже люблять її традицію відзначати перше весняну неділю, так званий День жовтих квітів. Як правило, Пугачова влаштовує вечірку, запрошує на неї близьких і рідних, і «офіційно» дозволяє наступ весни, передає Ukr.Media.

Чергова вечірка відбулася буквально вчора, четвертого березня. Зіркою вечора, звичайно, була Алла Пугачова. Вона з'явилася на святі в легкому квітковому платті і капелюсі з листям — як сама весна. Користувачі захоплюються її видом, Алла дійсно добре виглядає.

Весняне свято Примадонни носило музичний характер — було б дивно, якби це було не так. Захід пройшов у караоке «Філармонія». Очевидно, головною розвагою вечора став спів караоке. Співали всі — і Микита Пресняков, і Філіп Кіркоров, Крістіна Орбакайте…

Максим Галкін теж порадував гостям піснею — про Леніна, і в процесі виконання хвацько «махнув чарочку». Також батько сімейства Примадонни мило і по-джентельменськи танцював з дочкою Лізою.

Сама Алла Борисівна голосно оголосила, що весну дозволяє, а також зазначила, що весна настає раптово, через деякий час березневих холодів. «Не пам'ятаю, щоб у першу неділю березня коли небудь було тепло», — сказала Примадонна. Так що звинувачення в тому, що у Алли погано виходить закликати весну, ймовірно, не приймаються.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *