Город на підвіконні: як можна виростити зелень у пластикових пляшках

Навесні городники активно працюють на своїх ділянках, щоб виростити овочі та зелень. Але що робити тим, хто не має городу? Тоді ароматні трави можна посадити прямо вдома на балконі. 

Як виростити зелень, якщо немає городу: лайфхак для любителів петрушки та кропу - today.ua

Простий лайфхак допоможе виростити у себе вдома кріп, петрушку, базилік, кінзу чи іншу зелень. Щоб зробити маленький город на балконі із системою поливу, потрібні пластикові 5 або 6-літрові пляшки, 1,5-літрова пластикова пляшка, труба ПВХ та клей.

Для початку необхідно взяти кілька пластикових пляшок та відрізати у них одну зі стінок. Паралельно “вікну”, що вийшов, слід зробити кілька проколів у стінці бутлі. З боків також потрібно зробити отвори. По діаметру вони повинні бути такими, щоби через них можна було провести трубу.

Як виростити зелень, якщо немає городу: лайфхак для любителів петрушки та кропу

Саму трубку також потрібно проколоти у кількох місцях на рівній відстані. Потім надіти на неї бутлі та заклеїти отвори. Проколи в трубі повинні розташовуватись так, щоб вони були всередині пляшок. З одного боку трубу потрібно закрити заглушкою, а на другий кінець прикріпити 1,5-літрову розрізану навпіл пластикову пляшку шийкою вниз.

Після поставте конструкцію в постійне місце, заповніть землею і посадіть в неї насіння кропу, петрушки та інших трав. Поливати “город” слід через прикріплену до труби пляшку. Таким чином вода поступово потраплятиме в ґрунт у міру його висихання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як виростити зелень, якщо немає городу: лайфхак для любителів петрушки та кропу

Пропонуємо також дізнатися про секрети вирощування смачної та великої полуниці.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *