Аліна Гросу знялася в новому серіалі для українського телебачення

У понеділок, 14 січня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 16-серійної картини «Таємна любов» спільного виробництва компанії Star Media і каналу. Це українська адаптація корейського формату. У центрі сюжету – життя Люби Зацепіної. У ній переплелися мрії, надії, ідилічні плани, а також зрада, випробовування, подолання і все це – в ім'я любові, інформує Ukr.Media.

Одну з головних ролей у серіалі зіграла популярна співачка Аліна Гросу. Її героїня – спадкоємиця бізнес-імперії Світлана, яка заради кохання готова на божевільні вчинки.

«Світлана – не блондинка в примітивному значенні цього слова, вона дуже продумана. В першу чергу, вона власниця всієї батьківської імперії. Батьків вже немає в живих і вся імперія на ній. Вона дуже розумна, дуже відповідальна і при цьому всьому – закохана жінка. Навколо робота, бізнес, а у неї «їде дах» від цієї любові і від того, як відносини розвиваються. Вона рухома любов'ю, це, мабуть, головний сенс її життя », – описує свою героїню Гросу.

«Я проходила проби тричі. Останній раз – у свій день народження. Так співпало, що в той момент я перебувала не в Києві і ввечері треба було їхати на кастинг. Так що я навіть не відсвяткувала, поїхала прямо на проби. І зовсім не шкодую: тепер я розумію, що не просто так поїхала, не відзначивши свято, було заради чого, – розповідає артистка. – Це дуже цікава роль, мені подобається і сама ідея, і те, як її реалізували. Я спеціально не дивилася корейську версію, щоб вона не заважала мені розвивати мого персонажа».

Також у фільмі знялися актори Дана Абизова, Антон Денисенко, Микола Боклан, Олег Примогенов, Ірина Мельник, Павло Попов та інші.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *