Подивіться як сьогодні виглядає американець, який 13 років тому зайняв перше місце в шоу “Зважені та щасливі”

Можна любити телебачення всією душею, можна лаяти його за не надто інтелектуальні передачі, але факт залишається фактом: деякі телевізійні проєкти можуть "завдавати добро" людям. Сюди можна віднести шоу талантів, передачі, які допомагають знайти стиль, і, звичайно ж, "реаліті зі схуднення", інформує Ukr.Media.

Наш сьогоднішній герой Сем Роуен у 2008 році вирішив взяти участь у проєкті "Зважені та щасливі". Суть його проста: учасники із надмірною вагою всіма силами намагаються наблизитися до ідеального тіла. Перемагає той, хто до фіналу скине найбільшу кількість кілограмів. Сему тоді було 19 років, він важив 154 кг і виграв шоу, позбувшись від 71 кг! Зараз хлопця, звичайно, не впізнати.

Не впевнений, що я опублікую це… проте. Минуло 13 років. Стільки всього сталося, хорошого, поганого, всього потроху. Були злети і падіння. Але важливо лише те, що мене оточують приголомшливі люди, і я дуже ціную це.

Давайте поглянемо, з чого все починалося.

Скільки себе пам'ятав, Сем з дитинства до 19 років був пухляшем. Любив поїсти шкідливої їжі і про здоровий спосіб життя навіть не замислювався.

Дійшло до того, що до 19 років хлопець важив півтора центнера!

За 12 тижнів в шоу Сем скинув 71 кг, і у фіналі ваги показали 83 кг!

Роуен зрозумів, що все в його руках і можна багато чого досягти, варто тільки захотіти. Він виконав ще одну свою мрію і став пожежником.

Сем взяв участь у корпоративній фотосесії. Від колишнього пухляша не залишилося і сліду!

Він продовжує вести здоровий спосіб життя, правильно харчується і регулярно займається спортом.

Роуен зізнався, що відгомони пухкого хлопчика все ще проявляються в ньому. Наприклад, він відчуває себе невпевнено, коли на пляжі йому потрібно зняти футболку.

Приклад Сема Роуена по-справжньому надихає і дає зрозуміти, що неможливе можливо!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *