Подарунки, щоб вибачитись перед вашим чоловіком і загладити провину

Дарувати подарунки чоловікові іноді просто необхідно — для підтримки романтичного духу, для того, щоб отримати подарунок у відповідь, або ж щоб загладити свою провину. Іноді наші дії мимоволі призводять до того, що ми засмучуємо важливих для нас людей, а значить, необхідно вміти вибачатися. Один з найкращих способів зробити це — подарувати щось коханому чоловікові, інформує Ukr.Media.

Постає питання: що ж дарувати? Наскільки великий це буде подарунок, залежить від того, наскільки сильно ви завинили перед вашим обранцем. Не забувайте також про те, що не всі проступки можна загладити за допомогою подарунків. Однак якщо ви просто посварилися, подряпали його машину або невдало пожартували — невеликий сюрприз в поєднанні з вибаченнями може зіграти корисну роль. Навчіться вибирати ідеальні подарунки, щоб ваш улюблений вас пробачив.

Те, на що ви рідко погоджуєтесь

Напевно ваш чоловік кілька разів просив вас про щось, на що ви не погоджувалися: купити нову гру для комп'ютера і приставки, відпустити його дивитися футбол з друзями або на риболовлю. Дайте йому зробити те, що він дуже любить, нехай навіть ви вважаєте це повною нісенітницею і марною тратою часу. Мало хто з чоловіків розуміють, що роботу по дому жінка не повинна робити одна, і не намагаються допомогти без ваших нагадувань, але у даному разі, оскільки винуватою виявилися ви, вам варто дати йому відпочити так, як він хоче, поки ви створюєте в будинку затишок. Це виснажливий для вас, але корисний для нього подарунок.

Матеріальний подарунок

Чоловіки люблять отримувати приємні сюрпризи не менше, ніж жінки, не забувайте про це. Після правильно підібраного подарунка будь-який чоловік буде вас любити. А кому, як не вам, знати всі його переваги? Вручіть йому те, що він дуже любить: збірну модель, комп'ютерну гру, нову клавіатуру, пляшку хорошого алкоголю і так далі. Однак не купуйте наосліп — не буває ідеального подарунка, який підходив би абсолютно будь-якій людині. Придбайте тільки те, що точно сподобається вашому чоловікові. Якщо ви сумніваєтеся, що краще вибрати, або нічого не розумієте в тих чи інших агрегатах, які подобаються вашому обранцеві, краще купіть сертифікат на певну суму. Чоловіка це обрадує сильніше, ніж невдало куплений «пилозбірник», яким він не зможе скористатися. Можливість взяти собі те, що йому хочеться, — це не менш приємно, ніж дбайливо обраний вами сюрприз. Головне — не забудьте прикласти до подарунка листівку або записку з вашими вибаченнями.

Вечеря з декількох страв

Приготуйте його улюблені страви, спечіть торт у формі серця або хоча б печиво. Це не тільки шалено романтично, але й гарний спосіб виправити ситуацію. Ситий смачними стравами чоловік більш охоче змінить гнів на милість і пробачить вас.

Що б ви не вирішили подарувати, головне — не сам сюрприз, а те, що ви намагаєтеся вибачитися, і ваш чоловік це побачить і оцінить. Важливо просити вибачення, щоб у ваших стосунках панувала гармонія і любов. Найскладніше в будь-якому вибаченні — це визнати свою помилку і приглушити гординю. А те, яким чином ви спробуєте загладити провину, залежить тільки від вас. Бережіть себе і ваші відносини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *