Неймовірна історія 8-річної дівчинки яка загубилася в джунглях, а повернулася додому тільки через 20 років

У Камбоджійських джунглях в 2007 році була виявлена дівчина-Мауглі. Майже 20 років вона провела в диких умовах далеко від дому, інформує Ukr.Media.

Дівчина джунглів була знайдена неподалік провінції Раттанакірі. Вона була оголена, з безліччю шрамів і саден. Дівчина не знала ніякої мови і відчувала дискомфорт поруч з людиною.

А виявив її місцевий житель Ра Ма Го. Він займався збором трав і приготуванням відварів. У чоловіка була комора, розташована посеред джунглів. Одного дня Ра Ма Го помітив, що з комори раптово стали зникати запаси їжі. Він вирішив вичислити злодія. Виявилося, що в його хатину пробиралася дикунка. Чоловік не роздумуючи повів знайдену дівчину до місцевої поліцейської дільниці.

Працівник поліції на ім'я Сан Ло не повірив своїм очам. Виявилося, що дівчина-Мауглі — його зникла дочка, яку він не бачив вже 19 років.

Дочку Сан Ло звали Роттом Пнгіен. У віці восьми років вона вийшла пасти буйвола, але до вечора тварина повернулася без дівчинки. Сан Ло довгий час намагався відшукати зниклу дочку, але спроби виявилися безуспішними. На щастя, нехай і через 19 років, але батько і дочка возз'єдналися.

Цей випадок не залишився без уваги журналістів. Безліч репортерів приїхали в Раттанакірі до Сан Ло в надії дізнатися подробиці її дикого існування. Однак точної інформації з цього приводу з'ясувати так і не вдалося. Але з'явилося кілька припущень.

Одна з версій припускала, що дівчина 20 років жила в колі звірів, подібно Мауглі. Мало хто погодився вірити цій теорії, адже дівчина пересувалася на двох ногах і у неї не було мозолів на кінцівках. Більш того, їй без особливих зусиль вдавалося користуватися столовими приборами.

Згідно з іншою версією, дівчину могли тримати в полоні. На це натякали характерні шрами на її зап'ястях. Однак ні фізичного виснаження, ні статевих зв'язків у Роттом лікарі не зафіксували.

Остання версія, на думку багатьох, у тому числі чоловіка, який знайшов дівчину, найбільш правдоподібна. За деякими даними, в кінці 70-х кілька поселень В'єтнаму, ховаючись від червоних кхмерів, втекли в джунглі, в яких і була виявлена дикунка. Там вони влаштувалися і лише зрідка виходили до людей. Припускають, що Роттом потрапила в це поселення і всі 19 років жила серед напіводичалих людей. Ра Ма Го стверджує, що тоді, біля хатини, він побачив не тільки дівчину, а й двох хлопців, яким вдалося сховатися. Цілком ймовірно, що це були ті самі жителі села в джунглях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *