Кореянка перемогла у конкурсу “Міс Земля”, тільки подивіться на цю красуню

Переможницею конкурсу "Міс Земля" вперше в історії стала представниця Республіки Корея. У фіналі 23 — річна Міна Сью Чой обійшла суперниць з Австралії (Шерідан Мортлок отримала титул "Міс повітря-2022"), Палестини (Надін Аюб стала "Міс Вода") і Колумбії (Андреа Агілері дісталося звання "Міс вогонь"). Крім того, в ТОП-12 найкрасивіших увійшли дівчата з Зімбабве, Бельгії, Пуерто-Ріко, Нідерландів, Бразилії, Куби, Португалії та Нігерії, інформує Ukr.Media.

Що відомо про нову "Міс Земля" Міну Сью Чой?

Дитинство Міни не було солодким. Вона народилася в австралійському Сіднеї в сім'ї вихідців з Кореї. Коли дівчинці було сім, батьки прийняли рішення повернутися на батьківщину. Чой пішла до школи в Сеулі, і спочатку однокласники не прийняли її, адже малятко перші роки життя росла в іншій культурі і говорила чужою мовою. На щастя, Міна поступово адаптувалася та знайшла друзів.

Зараз кореянка вважає себе "громадянкою світу": "часті переїзди і необхідність адаптуватися в нових місцях значно на мене вплинули".

Чой, незважаючи на роз'їзди, не забуває про коріння, шанує сімейні традиції і підтримує зв'язок з близькими, які живуть як в Кореї, так і в США, Канаді, Австралії. З 2021 Міна живе в Штатах, де вивчає мистецтво комунікацій в Іллінойському університеті.

"Я пишаюся своїм походженням і сподіваюся, що мій погляд на світ надихне оточуючих. Мені важливо завжди змінювати світ на краще, не зупиняючись на досягнутому", — зізналася "Міс Земля".

Чой впевнена: люди повинні вміти співчувати і ставити себе на місце інших, щоб розуміти почуття і вчинки оточуючих. Дівчина сподівається, що зуміє внести свою лепту — і світ стане більш приймаючим і емпатичним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *