Індонезієць має дуже дивне багатство, адже за 30 років йому вдалося захистити цілих 32 дипломи

Індонезієць пішов вчитися, отримав свій перший диплом і не зміг зупинитися. Тепер збирати заповітні скоринки — його хобі, і у нього їх настільки багато, що, здається, час будувати з документів будинок. Адже придбати житло самостійно стільки вищих освіт навряд чи допоможуть, інформує Ukr.Media.

Велін Кусума, 39-річний житель індонезійського міста Макасаара, настільки захопився отриманням дипломів, що тепер може називатися королем бакалаврату. А почалося все, коли цей любитель науки був ще 18-річним хлопцем. Тоді Велін отримав ступінь з промислового будівництва у університеті Сурабайі.

Тепер Велін — володар 32 академічних та вчених звань.

Ймовірно, цього хлопця ненавидять конферансьє на офіційних заходах, адже, щоб представити його людям, потрібно перерахувати усі його досягнення, а не заплутатися у них — той ще квест. Серед них 11 звань бакалавра, три магістерських ступеня, а крім цього до скарбнички досягнень Веліна входять 18 професійних сертифікацій.

Виглядають заповітні скоринки у руках свого володаря як два велетенських віяла.

Щоб встигнути отримати таку кількість дипломів, Велін ходив на курси у різних університетах одночасно. Тут би індонезійцю, звичайно, не завадив девайс, яким користувалася Герміона, навчаючись на третьому курсі.

Нічого цього у вічного студента не було, тому йому доводилося користуватися старим добрим тайм-менеджментом, і у цій справі Велін набив руку як ніхто інший. Адже саме йому вдалося побити рекорд Індонезії з кількості годин навчального навантаження. І їх він узяв за семестр.

Зупинятися на досягнутому Велін не планує: чоловік хоче поповнити свій арсенал ще безліччю наукових ступенів, продовжуючи вчитися все життя. Правда, індонезієць робить це не заради великої мети, адже навчання для нього — приємний спосіб провести час з користю.

"Університети для мене — це хобі, я по-справжньому насолоджуюся процесом навчання. Я переконаний, що, вступивши до університету, отримаю знання, які знадобляться мені у практиці."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *