Яка доля чекає господарів залежно від номера квартири на двері

Коли справа стосується цифр, все в цьому житті не випадково: від дати народження до номера квартири, в якій живете. Це підказки долі. Якщо вміти їх розшифровувати, можна багато нового дізнатися про себе, інформує Ukr.Media.

Подивившись на всі боки, можна помітити, що на кожному кроці нас оточують цифри: номери маршрутів транспорту, будинків, телефонів, дати в календарях і ще багато найрізноманітніших прикладів. Деякі люди бачать цікаві збіги, наприклад повторювані числа навколо себе, — це відбувається неспроста. Так Всесвіт підказує і дає знаки. До речі, ви знали, що номер квартири дуже сильно впливає на атмосферу всередині? Ті, хто винаймає житло і часто переїжджає, стикаються часом з тим, як місце їх "не приймає". Жити незатишно, постійно щось ламається, або люди починаються сваритися. Це явний приклад, що житло не підходить. І, перевіривши значення номера квартири, можна в цьому переконатися.

Як розрахувати нумерологічний код квартири?

Як за допомогою нумерології розшифрувати номер квартири або будинку? Досить просто. Як і завжди, слід скласти всі цифри між собою, поки в результаті не вийде просте число від 1 до 9. Покажемо приклад розрахунку на квартирі № 158. Отримуємо 1 + 5 + 8 = 14, далі 1 + 4 = 5. Нумерологічний код квартири — п'ять.

Нумерологія квартири: значення

Дізнавшись нумерологічний код, можна визначити, який внесок це число вносить в атмосферу житла. Цікаво ще й те, що деяким цифрам протегують планети, що наділяють господарів житла певними якостями. Чому в одних квартирах ви відчуваєте прилив сил і творчої енергії, а в інших не можете довго перебувати? Все через значення числа, яке може суперечити вашому характеру і способу життя. Що ж означає нумерологічний код?

Число квартири 1

Житло з числом один найкраще підходить для проживання людей самостійних і незалежних. Таке місце завжди наповнене подіями, які не дозволять господареві просто валятися на дивані і нічого не робити. Протегує числу квартири-одиниці сонце, тому, щоб притягнути удачу, потрібно створити навколо себе якомога більше світла за допомогою ламп і світильників. Допоможуть також і червоно-помаранчеві елементи інтер'єру.

Число квартири 2

Якщо в результаті підрахунку вийшла двійка, у вас будинок любові. Квартира або будинок з цим числом ідеально підходять для закоханих людей, які бажають побудувати сім'ю. Атмосфера буде наповнена розумінням, що дозволить уникнути сварок і скандалів на порожньому місці. Але якщо ви поки ще не зустріли другу половинку і збираєтеся в'їхати в квартиру-двійку, майте на увазі, що в ній у вас може загостритися почуття самотності.

Число квартири 3

Вийшло число три? Значить, в вас вирують енергія і рішучість. Трійці протегує планета Марс. Тому в інтер'єрі повинні переважати червоні відтінки, якщо хочете заручитися допомогою космічного наставника. Людина, яка живе в місці під цим числом, активна і товариська, трохи вперта і чітко знає, як домогтися бажаного. Якщо таких якостей у вас поки немає, Марс допоможе їх розвинути.

Число квартири 4

Нумерологічний код квартири у вигляді четвірки підказує: в ній панує атмосфера практичності, працьовитості і чесності. У жодному разі не можна в такому місці брехати. Обман не тільки швидко розкриється, але і обернеться для господарів найнеприємнішими наслідками. Домосідам квартира з числом чотири не дуже підійде, тому як має енергією для активного кар'єрного росту.

Число квартири 5

Місце проживання з числом п'ять протегує планета Юпітер — найбільша в Сонячній системі. У такому будинку добре практикувати навички і отримувати знання, тому він ідеально підходить для вчителів, вчених або дослідників. Важливо, щоб в інтер'єрі зустрічалися бронза і пурпурний колір, тоді у господарів життя складеться найвдалішим чином.

Число квартири 6

У вас вийшло число шість? Це ще одна ідеальна квартира для сім'янинів. Атмосфера в цьому місці зміцнює зв'язки між людьми, наповнює їх любов'ю один до одного і бажанням бути поруч. Шістка ще позначає стабільність, тому розлучення між постояльцями таких квартир — справа рідкісна. Люди, що мешкають в них, доброзичливі, відкриті і гостинні.

Число квартири 7

Номер квартири, число якої сімка, відмінно підходить для самодостатніх особистостей. Так як ця цифра вважається найінтелектуальнішою, то її енергетика неодмінно відіб'ється на господарях: їм захочеться більше мислити і знаходити у всьому істину і прихований сенс. У такому місці комфортно і людям, які захоплюються езотерикою і астрологією.

Число квартири 8

Квартира, чиє число вісім, знаходиться під заступництвом планети Уран. З неї завжди буде чутися сміх, там постійно відбуваються дружні посиденьки. Щоб привернути до себе удачу, потрібно додати в інтер'єр небесно-блакитний колір. Вісімка допомагає мешканцям швидко поліпшити матеріальне становище і домогтися висот в кар'єрі.

Число квартири 9

Що ж в нумерології означає число житла під номером дев'ять? Це місце мудрості. Приємно там перебувати будь-якій людині, за професією пов'язаною з духовним світом. Так як атмосфера в квартирі розвиває здатність розуміти людей, співчувати і співчувати. Правда, мінусом може стати самовільність предметів в будинку, які часто губляться і пропадають зі своїх місць.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *