Фраза, після якої з жінкою не варто мати справи

Почувши деякі з цих фраз, варто кардинально переглянути свої стосунки з тими, з чиїх вуст вони звучать. Одне з таких висловлювань, яке, будучи спожитим жінкою, ставить під питання доцільність подальших з нею відносин, звучить так:

Я ТАКА, ЯКА Є

Ні, звичайно ж, кожна людина має повне право відстоювати свою унікальність і неповторність. Нічого поганого в цьому немає — проблема в тому, що за фразою «Я така, яка є» багато жінок звикли ховати свої недоліки — замість того, щоб їх виправляти. І не ховати навіть, а швидше виправдовувати, відстоювати за собою право їх мати, інформує Ukr.Media у світі.

Цим особливо часто грішать феміністки, які, прикриваючись таким девізом, можуть пропагувати що завгодно: волохаті пахви, жирові складки, відсутність елементарних знань або споживацьке ставлення до чоловіків. Піддаючись критиці (у більшості випадків — абсолютно заслуженою), такі жінки не можуть знайти здорових аргументів на захист своєї позиції, і в хід йде останній аргумент: «Я така, яка є». Як правило, на ділі це означає «Я ніяка». Тому що у справжнього чоловіка завжди знайдуться більш чіткі епітети для того, щоб описати себе.

Ні про одну жінку, від якої я чув цю фразу, нічого хорошого сказати не можу. Крім того, що одна з них була дуже красивою — але бухала, як кінь (у підсумку від краси тієї мало що залишилося) і була закінченим стервом. Ще одна любителька цього виразу довела свого чоловіка (…того самого) до перетворення в закінчене бидло, яким була та сама. Також цю хрень часто можна бачити статус в соціальних мережах. Судячи з наповнення сторінок, на яких вона з'являється, їх власниці недалеко пішли від згаданих. Квінтесенцією маразму є часто повторюваний момент, коли в цю фразу вкрадається помилка, і в результаті виходить твердження «Я така кака є» (що, на мій погляд, більше відповідає дійсності).

P. S. Дана думка не є спробою образити всіх жінок, що захищають свою індивідуальність. Це лише порада утриматися від фрази-паразита, яка куди більш властива натурам недалеким і індивідуальності як раз позбавленим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *