Дівчина опублікувала статуї з історії мистецтва — а люди запідозрили, що древній культурі було відомо про японські мультфільми

Користувачка Твіттера показала, як виглядали статуї древніх жителів Месопотамії — виявилося, фігури з величезними очима підозріло нагадують персонажів аніме. Коментатори зробили висновок: шумери щось знали про японські мультфільми і показали, що стародавнє мистецтво інших народів було не менш страшним, інформує Ukr.Media.

Пост з фотографіями статуй древніх жителів Месопотамії опублікувала користувачка з ніком Lunar Commissions OPEN. Моторошні фігури з величезними бездонними очима здалися їй дуже криповими.

"Я зараз на уроці з історії мистецтва. Я єдина, кому мистецтво Месопотамії здається дуже лякаючим?" — підписала фото дівчина.

Деякі користувачі Твіттера відразу ж вирішили: статуї шумерів виглядають точнісінько, як персонажі аніме.

Інші коментатори відзначили, що історія мистецтва налякала їх не менше. За їхніми словами, підручники з цього предмету рясніють картинками із зображенням на рідкість моторошних фігур.

"Історія мистецтва — дика штука. Я побачив це у своєму підручнику, і щось мені стало моторошно".

"Дозвольте мені додати: цей хлопець виглядає так, ніби він звихнувся".

Ще одна користувачка Твіттера написала, що ці статуї могли б стати персонажами хоррор-гри.

"Нам потрібна комп'ютерна хоррор-гра, яка виглядала б так".

Людей лякають не лише шкільні предмети, а й інші, на перший погляд, невинні речі. Наприклад, нещодавно дівчина знайшла своєрідний спосіб зберегти спогади про весільне торжество на все життя і сховала свій вінчальний наряд під скло, але люди не оцінили такий концепт. Побачене нагадало користувачам соцмереж усі фільми жахів, і тримати такий експонат у будинку — ідея не для людей зі слабкими нервами, вирішили вони.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *