8 лякаючих сигналів, які посилає вам Всесвіт, коли ваше життя ось-ось зміниться

Всесвіт не грає у кістки. — Хоча іноді може здатися, що це так, інформує Ukr.Media.

Говорячи словами Овідія, Ludit in humanis divina potentia rebus. (У людині грає божественна всемогутність).

У Всесвіті все добре продумано.

Але іноді від його сигналів у нас волосся стає дибки. І нам здається, що все йде нанівець, коли ми ось-ось отримаємо чудові речі.

Ось вісім знаків, щоб при їх появі ви навчилися дивитися на світлу сторону: ваше життя зміниться (і, зазвичай, на краще).

 • Щасливий випадок. Завдяки щасливому випадку ви отримуєте те, що давно хотіли. Але ви виявляєте, що це не робить вас щасливим. Ви відчуваєте розчарування та апатію, але коли таке трапляється, не потрібно сприймати це як трагедію. Зазвичай це послання від Всесвіту, який хоче, щоб ви заощадили час та енергію і перестали зациклюватися на цілях, які, як вам здається, вам потрібні, але не зроблять вас щасливим.
 • Люди забули про вас. Ваші друзі перестають вам дзвонити. Починаються всілякі непорозуміння та невдачі, і ви повільно, але поступово віддаляєтеся від свого оточення. Не сумуйте. Насправді Всесвіт звільняє місце, щоб наповнити ваше життя новими чудовими людьми, які допоможуть вам вийти на новий рівень. Не бійтеся тиші, як сказав Евріпід, «Тиша — це перший крок до мудрості».
 • У вас рентгенівський зір. Ви можете бачити наміри, які люди приховують за своїми словами та вчинками. Ця благодать — знак Всесвіту, який хоче переконати вас у тому, що ви не в тому місці і не з тими людьми.
 • Метеорит руйнує все. Всесвіт перевертає все ваше життя з ніг на голову. Він робить це відразу і без пощади, однією подією, яку я називаю «метеоритом»: вас звільняють з роботи, ваш партнер йде від вас до іншого, ви втрачаєте свої заощадження і т. д. Всесвіт спалює ваші мости, і вам доводиться прокидатися. Це болісно, але пам'ятайте, що ніхто не помер через те, що йому довелося починати життя з нуля. І, повірте, з часом ви зрозумієте, що метеорит був найкращим, що могло з вами статися.
 • Ви почуваєтеся не у своїй тарілці. Цей знак не дає спокою: нікому не хочеться почуватися самотнім та відкинутим. Але іноді втраченість допомагає знайти себе. Втратити себе це потужний сигнал. При цьому Всесвіт посилає людей і ситуації, щоб вони шукали вас, знайшли і направили до того життя, на яке ви заслуговуєте.
 • Те, чого ви боїтеся найбільше, справджується. Ви опиняєтеся у найгіршому з можливих сценаріїв. Спочатку ви сприймаєте це як сезон у пеклі, але це не так. Попадання на саме дно придатне лише для одного: щоб підштовхнути вас догори.
 • Ваше життя стає дуже вируючим. Спочатку це трохи турбує. Це схоже на те, якби ви їхали зі швидкістю 300 км/год на американських гірках, не пристебнувшись ременем безпеки. Але з часом ви розумієте, що не можна досягти незвичайних цілей, живучи звичайним життям. Тому припиніть сподіватися на звичайне життя і прийміть невизначеність такою, якою вона є — це знак Всесвіту, що ви на правильному шляху.
 • Речі не трапляються. Ви намагаєтеся і намагаєтеся, але двері, які ви хочете відчинити, не відчиняються. Ви продовжуєте намагатися, а двері зникають. Ви намагаєтеся знайти вікно, через яке можна прослизнути, але не можете його знайти. Ви відчуваєте розпач. І ось одного разу ви здаєтеся і стукаєте в інші двері, і вони відкриваються з першого разу. Тепер ви розумієте, що двері, якими ви були одержимі, були не ваші. І що вони не мали відкриватися. І ви дякуєте Всесвіту.
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *