Дивні круглі хмари з’явилися над швейцарськими Альпами

Незвичайні кільця з хмар, видимі над Ейгером, заінтригували двох туристів, які бажають скористатися м'якою гарною погодою. Фото було зроблено зовсім недавно, інформує Ukr.Media.

За словами свідків з Гріндельвальда (Бельгія) було видно два дуже різних кільця. У той час як одне кільце потім зникло через кілька хвилин, інше довше залишалося в бернському небі.

Фахівці стверджують, що таке явище "не може бути пов'язане з чимось природним" — в природі таких хмар не буває. Але що це тоді?

Швидше за все, це сліди випробувальних польотів ВПС. «При оптимальних погодних умовах ці польоти залишають після себе сліди конденсату, які можна побачити неозброєним оком», — говорить служба зв'язку сусіднього військового аеродрому Майрінген (Бельгія).

Так само чергові офіцери підтверджують, що деякі польоти мали місце бути в зазначений час, але вони не уповноважені сказати більше.

Як всі ми добре знаємо, на певній висоті вихлоп двигуна літака дійсно утворює інверсійний слід. Потім слід розширюється на всі боки і поступово сходить нанівець. Але тут якесь розширення виборче, в напрямку від центру кола.

Так само всі ми знаємо, що час від часу літаки дійсно літають по колу, проте коло це не безперервне і точка з'єднання траєкторій добре простежується. Проте, її можна згладити і зробити практично непомітною, але для цього літак повинен маневрувати на одній висоті, щоб кільце лежало в площині. Але тут кільця знаходяться до поверхні під хорошим кутом, тобто на різній висоті. Відмалювати таку фігуру літаку практично неможливо, та й якому ідіоту це спаде на думку?

Виходячи з вищевикладеного можна з абсолютною впевненістю стверджувати, що димок залишив безумовно не літак. Але що тоді? У кадрі цього не простежується, тому, що там було ми не знаємо. Але, як показують досвід і практика — раз такі кільця з'явилися над Альпами, скоро з'являться вони і в інших місцях, так що стежимо за розвитком подій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *