7 секретів, які допоможуть зробити спальню візуально більше

У вашій спальні повинно бути спокійно і затишно, бо це перше, що ви бачите, коли прокидаєтеся вранці, і останнє, що ви бачите перед тим, як заснути. Але якщо вам неприємно в ній перебувати через те, що вона маленька? Стіни немов хочуть вас розчавити? На щастя, існує безліч рішень, що дозволяють змінити це, інформує Ukr.Media.

Зараз ви дізнаєтеся, завдяки яким хитрощам будь-яка спальня буде здаватися значно більше, ніж вона є насправді.

Пофарбуйте стіни у світлий колір

Загальновідомо, що фарбування кімнати в більш світлий колір допоможе зробити її більше. Стіни спальні не обов'язково повинні бути абсолютно білими. Але будь-який колір від блідо-сірого до пастельно-блакитного допоможе візуально збільшити простір.

Використовуйте смугасту фарбу або шпалери

Подібно до смугастого одягу, що створює ілюзію більш високої або широкої статури, смугасті стіни можуть мати такий же ефект в кімнаті. Фарбуючи або обклеюючи шпалерами вертикальні або горизонтальні лінії, ви можете подовжити спальню в будь-якому напрямку.

Пофарбуйте одну стіну іншим кольором або обклейте її шпалерами

У той час як більша частина спальні повинна бути пофарбована у світлий відтінок, додавання акцентної стіни може відволікати увагу. Використання забавного принта на шпалерах або унікального відтінку фарби на одній стороні кімнати — це недорогий спосіб додати родзинку в вашу кімнату.

Відмовтеся від штор взагалі

Повна відсутність штор може дозволити природному світлу залити спальню, роблячи її більше, ніж вона є насправді.

Повісьте дзеркало або два

Говорячи про світло, повісивши дзеркало або два, ви дозволите йому відбиватися в кімнаті. Результат? Простір буде світліше і яскравіше.

Вибирайте багатофункціональні меблі

В цілому, прибрати зайві меблі в маленькій спальні — хороша ідея. Шукайте багатозадачні предмети, такі як туалетний столик для макіяжу, який можна використовувати як робочий стіл.

Встановіть бра

Якщо у вас дійсно дуже маленька кімната, один із способів заощадити місце — відмовитися від традиційних приліжкових торшерів. Замість цього встановіть відповідні бра або підвісні світильники меншого розміру. Ви можете виявити, що це повністю усуває необхідність в тумбочках.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *