У Британії навчатимуть студентів магії та окультизму

У Британії навчатимуть студентів магії та окультизму

Свої двері незвичайний факультет відкриє у вересні 2024 року.

В Університеті Ексетера, розташованому у Великій Британії в Південно-Західній Англії, відкрили факультет магії та окультизму. Про це пише ladbible.com.

Приймати перших студентів на цю спеціальність почнуть наступного навчального року.

Зазначається, що навчання матиме післядипломний характер. А серед предметів буде магія та інший “широкий спектр інших предметів, включно з історією, літературою, філософією, археологією, драмою та релігією”.

В огляді курсу сказано, що він дає студентам змогу набути досвіду, “досліджуючи свої конкретні інтереси в довгій і різноманітній історії езотерики, чаклунства, ритуальної магії, окультної науки та суміжних тем”.

Зокрема, серед заявлених модулів: “Західний дракон у знаннях, літературі та мистецтві”, “Легенда про короля Артура”, “Філософія і психоделіка” та “Езотерика і магічна традиція”.

Передбачається, що після закінчення навчання, студенти захистять дисертацію.

Професорка Емілі Селове, керівниця курсу, сказала, що здобутий “магічний” ступінь дасть змогу людям переглянути уявлення про те, що “Захід – це місце раціоналізму і науки, тоді як решта світу – це місце магії та забобонів”. Також вона обіцяє, що випускники “прокачають” творче мислення, мотивацію, самовладання та обізнаність.

В Університеті Ексетера впевнені, що після закінчення випускники зможуть “викладати, консультувати, бути наставниками, працювати в царині спадщини та музеях, у бібліотеках, туризмі, мистецьких організаціях, видавничій індустрії, ЗМІ, соціальних та екологічних аналітичних центрах і духовних організаціях”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *