Дім розбрату: чому Володимир Остапчук не йде на контакт із екс-дружиною

Відомо, що подружжя давно підшукувало нове місце для проживання. Однак до кінця не зрозуміло, чи справді шоумен із дружиною планують переїхати в будинок під Києвом, який ще не розділений, чи це чергова спроба третьої дружини ведучого підколоти Христину, інформує Ukr.Media.

На фото 23-річної блогерки можна побачити необлаштовану вітальню зі сходами, що ведуть на другий поверх. Користувачі припускають два можливі варіанти: парочка переїжджає в спірний будинок або орендують новий, куди починають завозити меблі. Не прояснила ситуацію і Христина, яка заявила, що питання з будинком ще не вирішено. Хоч як вона намагалася поговорити з Володимиром, він не йде на контакт, навіть через посередників.

«На мою пропозицію сісти за стіл переговорів та звернутися до медіатора, мій екс-чоловік відповів відмовою. Я все ж таки думала, що краще вирішити питання переговорами, але чомусь думаю так тільки я. Ексу хочеться сходити до суду, витратити гроші та нерви, а я хотіла якось тихо і по-доброму. Три роки спільного життя, як-не-як», — коментує Христина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *