Новий “Холостяк”: українки “поклали” сайт каналу СТБ заявками на участь у шоу

Незабаром після оголошення імені нового героя шоу “Холостяк” постраждав сайт телеканалу СТБ. Українські дівчата виявили небувалу активність, що й позначилося на його роботі.

Українки “обвалили“ сайт СТБ після оголошення імені нового героя “Холостяка“ - today.ua

Нещодавно було озвучене ім`я нового головного героя шоу “Холостяк”. Чоловіком, за серце якого боротимуться учасниці, став 28-річний Олександр Будько – український захисник, який втратив ноги під час війни. І охочих підкорити серце ветерана з позивним Терен серед українських жінок виявилося чимало.

Українки з різних регіонів країни вирішили залишити заявки на участь у шоу та в результаті порушили роботу сайту каналу СТБ. Про це написала прес-служба телеканалу у соціальних мережах.

Українки “обвалили“ сайт СТБ після оголошення імені нового героя “Холостяка“

“Дівчата, ви обвалили нам сайт. Ваші анкети падають кожні дві хвилини. Ви обвалили нам сайт на 13 хвилин”, – йдеться у повідомленні.

Виявилося, що за першу добу після оголошення нового “Холостяка” було отримано понад п’ять сотень анкет, і це число постійно зростає. Представники каналу наголосили, що така активність їм дуже приємна.

“Ми завжди знали, що українські дівчата знаються на чоловіках. А Саша взагалі вартує усієї вашої любові. Так що не зупиняйтеся – у кожної є шанс вирушити назустріч Терену і коханню”, – додали вони.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українки “обвалили“ сайт СТБ після оголошення імені нового героя “Холостяка“

Раніше ми писали про головного героя нового сезону шоу “Холостяк” і чому він став відомим.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *