Зірки, освіта яких не має ніякого відношення до їхньої діяльності

Мало хто з школярів реально розуміє, чим би він хотів займатися, коли виросте. Все це обумовлює неправильний вибір професії.

Спробуйте згадати хоча б кількох знайомих, які працюють за спеціальністю, яку вони отримали в університетах та інших навчальних закладах. Багато людей часто вибирають зовсім інші сфери для реалізації, це ж сталося і з деякими знаменитостями. Тільки уявіть, що серед них є магістр електротехніки, мистецтвознавець і доктор наук, інформує Ukr.Media.

Дензел Вашингтон

В університеті майбутній актор вивчав багато напрямків: медицину, біологію, театр і журналістику. По останньому напрямку він має ступінь бакалавра.

Джеймс Франко

Відомий актор, який вже має у своїй скарбничці Золотий глобус, здобував освіту у трьох різних університетах. У підсумку він має ступінь доктора лінгвістичних наук.

Емма Уотсон

Актриса почала зніматися у Гаррі Поттера ще школяркою, тому поступала в університет, коли вже була знаменитою. Вона здобула освіту в області англійської літератури.

Каньє Уест

Репер заробив вчений ступінь доктора в найавторитетнішому профільному навчальному закладі Америки в галузі мистецтва.

Роуен Аткінсон

Відомий комік має спеціальність – магістр з електротехніки, але відразу ж після закінчення навчання він вирішив реалізовувати свій талант.

Шакіл О'ніл

Виявляється, зірка баскетболу є доктором, і несподівано для багатьох, філософії. Цікаво, що Шакіл кинув навчання, але після повернувся і отримав освіту, оскільки пообіцяв батькам.

Кен Джонг

До того як стати відомим комедійним актором Кен займався стендапом та навчався на медичному факультеті.

Дольф Лундгрен

Завжди брутальний на екрані актор є майстром бойових мистецтв, але крім цього, він ще й доктор хімічної інженерії. Багато здивуються, що IQ актора становить 160.

Ліза Кудроу

Якби не успішна роль в серіалі «Друзі» та інші кіно роботи, то актриса змогла б реалізувати себе в науковій діяльності, оскільки має ступінь бакалавра з біології.

Арнольд Шварценеггер

У багатьох склався стереотип, що люди, які займаються культуризмом, дурні, але актор доводить зворотне, оскільки має економічну освіту.

Єва Лонгорія

Мініатюрна актриса знає про рух м'язів у всіх їх проявах, а все завдяки тому, що вона має ступінь бакалавра наук в області кінезіології.

Сальма Хайек

Актриса б відмінно виглядала в якомусь посольстві або компанії, оскільки має спеціальність за міжнародним відносинам, але ще в 23 роки вона вирішила, що хоче бути актрисою.

Наталі Портман

Багато хто називає знаменитість мудрою жінкою, і в цьому є заслуга освіти, оскільки вона є бакалавром психології.

Девід Духовни

Спочатку майбутня зірка отримав ступінь бакалавра на факультеті педагогіки, а потім вже став магістром англійської літератури, оскільки завжди хотів бути письменником. Що цікаво, він навіть готувався до захисту дисертації на ступінь доктора, але Духовни пішов у творчість.

Бредлі Купер

До того як стати актором, майбутня знаменитість закінчив університет з англійської філології, але після навчання він переїхав до Нью-Йорк і став займатися діяльністю у кіноіндустрії.

Едвард Нортон

Майбутня зірка з раннього віку захопився театром, що призвело до його успішної акторської діяльності. При цьому він все ж встиг отримати ступінь бакалавра з історії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *