Що таке мікроекспресія та як вона допоможе зрозуміти ставлення всіх навколо до вас

Іноді дуже хочеться знати, що ж про вас думають інші люди. Зазирнути їм у голову і прочитати думки. Бути на 100% упевненими, чи можна довіряти тій чи іншій людині. Відомий автор каже, що це майже можливо.

Думаєте, ми говоримо про фантастику? Ні, ми про увагу до деталей і людську експресію. Чи помічали ви колись, навіть за собою, як змінюються постава й риси обличчя, коли ми про щось замислилися або коли впевнені, що нас ніхто не бачить.

Відомий американський автор літератури про психологію Robert Greene вважає, що саме в ці хвилини можна побачити справжнє єство людини, вихопити її реальні емоції. Пам’ятаєте, як у дитинстві батьки смикали нас, щоб ми усміхнулися або припинили супитися. Мабуть, ви чули фразу “обличчя простіше”, після якої зазвичай воно стає ще “цікавішим”.

Так от, автор наголошує, що саме в такі моменти з людини спадає маска фальшу, і якщо навчитися вихоплювати їх, то можна легко виокремити поведінкову правду від брехні:

“Ваше завдання, наприклад, коли ви підходите до когось збоку так, що людина вас не бачить, і підходячи вигукуєте: “Гей, привіт!”.

Саме цієї миті, в ту секунду, коли людина повертається до вас, з’являється саме той вираз обличчя, який демонструє її справжнє ставлення до вас. Ви розумієте, що піймали та помітили мікроекспресію справжнього ставлення цієї людини до вас, і починаєте це помічати. Візуально можна приборкати цю секундну, природну і справжню “слабкість” фразою на кшталт “О, привіт!” та підкреслити її усмішкою, але ж крапля зневаги до вас в очах людини вже не залишиться непомічною вами. І після цієї короткочасної емоції надівається маска, ви можете продовжувати розмову з цією людиною, і вона дивитиметься на вас, а от її ноги, наприклад, будуть розвернуті в інший, ніж до вас, бік. Це означає, що ви їй нецікаві і вкрай набридли.

Це саме ті сигнали, які ви зазвичай ігноруєте і не звертаєте на них жодної уваги. Навіть сама постава людини може знову і знову розповідати нам усе про її рівень впевненості, вимушеність і фальшивість її усмішки. Якщо ви зможете опанувати техніку розпізнання брехні та фальшу, перед вами відкриється абсолютно інший світ стосунків, адже ви зможете легко впізнати справжню і щиру усмішку, тим паче, якщо ми говоримо про романтичну сферу стосунків”.

Такі техніки розпізнання мікроекспресій та фізіогномістики легко допоможуть вам емоційно орієнтуватися серед близьких і знайомих. Адже вони працююють у всіх сферах життя, і якщо ви збагнете справжні мотиви людини щодо вас, можливо, жити легше вам не стане, але впевненішими ви будете точно!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *