Зірка «Відчайдушних домогосподарок» Марсія Кросс, розповіла про свою боротьбу з раком

Марсія Кросс, яка виконала роль Брі Ван де Камп в серіалі «Відчайдушні домогосподарки», злякала шанувальників несподіваним визнанням: у неї діагностували рак, інформує Ukr.Media.

На сторінці 56-річної актриси з'явився селфі з підписом: «Я така щаслива і вдячна, що жива, але як же сумно, що я втратила волосся. Зараз вони зросли на 2 сантиметри і виглядають шалено. Хто-небудь ще страждав через втрату волосся від раку? Поговоріть зі мною, я вас розумію».

Пізніше їй довелося прояснити ситуацію, тому що в рядах шанувальників почала наростати паніка. «Шановні, вибачте мене за те, що я висловилася незрозуміло. Я вилікувалася від раку. Все добре. Шлях був важким, але зараз я ЗДОРОВА і щаслива. Дякую вам від усього серця за вашу любов», – написала Марсія на наступний ранок. – «Після посту з моєю фотографією і хештегом #рак я відчула полегшення. Як і чому ця проста річ надала мені стільки сил, я навіть не намагаюся зрозуміти. Просто дякую Богові за порив зробити крок вперед і поділитися своєю історією. Я не очікувала такої віддачі, стільки любові і добрих слів».

Лікування Марсії від раку закінчилося близько восьми місяців тому. Після завершення зйомок «Відчайдушних домогосподарок» Крос присвятила себе сім'ї і зараз виховує 11-річних близнюків разом з 60-річним чоловіком Томом Махоні, який також переміг рак в 2010 році після 4 років хвороби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *