10 корейських дорам про кохання 2024 року

корейські дарами про кохання 2024

2024 обіцяє бути багатим на нові корейські дорами про кохання. На глядачів чекають історії на будь-який смак: від милих і романтичних комедій до зворушливих мелодрам і захоплюючих детективів. Якщо ви шукаєте цікавий корейський серіал про кохання – тримайте список новинок.

Зміст

1. “Мій таємний роман” (16 серій)

Головна героїня, Кім А-рин, працює у компанії з розробки ігор. Вона розумна, красива та талановита, але в неї немає часу на особисте життя. Якось вона зустрічає Чха Чжі-хуна, який є генеральним директором компанії. Чжі-хун гарний, багатий і успішний, але він також дуже самотній. Кім А-рин і Чха Чжі-хун закохуються одна в одну, але вони приховують свої справжні особи один від одного. Гра в кішки-мишки між геніальною розробницею ігор та потайним красенем-директором. Чи зможуть вони зберегти таємницю своїх почуттів?

мій таємний роман
дораму про кохання тінь минулого

2. «Солодкий поцілунок» (12 серій)

Головний герой, Чхве Мін-хек, популярний айдол. Він гарний, талановитий і багатий, але він також дуже зарозумілий. Головна героїня, Кім Да-мі, проста школярка. Вона розумна, добра та мила, але вона також дуже сором’язлива. Чхве Мін-хек та Кім Да-мі зустрічаються випадково, і між ними виникає симпатія. Корейська дорма про кохання між різними за статусом та становищем героями. Чи зможе кохання розцвісти у цьому неординарному тандемі?

3. “Другий шанс” (16 серій)

Головний герой Лі Чан-сок веде прибутковий бізнес. Він багатий, красивий та успішний, але він також дуже самотній. Головна героїня Пак Чжин живе життям звичайної домогосподарки. Вона розумна, добра та мила, але вона також дуже нещасна. Чи Чан-сок та Пак Чжин зустрічаються випадково, і між ними виникає симпатія. Історія про доленосну зустріч одиноких сердець, які шукають втіхи та зцілення. Чи зможуть вони здобути щастя, написавши новий розділ у своєму житті?

дарома другий шанс
дораму про кохання тінь минулого

4. «Заборонене кохання» (20 серій)

Кім Хен-джун, спадкоємець багатої родини. Він гарний, багатий і успішний, але він також дуже зарозумілий. Його життя здавалося б вирішено наперед, але зустріч з головною героїнею Лі Се-йон перевертає ці плани. Проста розумна, добра та мила дівчина змінює характер героя. Кім Хен-джун і Лі Се-йон закохуються один в одного, але їхнє кохання заборонене. Протистояння двох світів, де палка пристрасть затьмарена тінню заборони. Герої долають усі перепони та зберігають своє кохання.

5. “Скажи, що ти любиш мене” (16 серій)

Гра в мовчанку між босом та його секретаркою. У центрі корейської любовної дороги Чхве Чжин-хек, багатий та успішний бізнесмен. Головна героїня, Пак Мін працює його секретаркою. Вона розумна, добра та мила, але вона також дуже невпевнена. Чхве Чжин-хек і Пак Мін закохуються один в одного, але вони бояться зізнатися один одному у своїх почуттях через страх втратити роботу або зіпсувати стосунки.

корейська дорама скажи, що любиш мене
дораму про кохання тінь минулого

6. «Серцебиття» (12 серій)

Хану Де-Хуюн – талановитий та харизматичний лікар-кардіолог. Він звик тримати свої почуття під контролем та повністю присвячує себе роботі. Однак усе змінюється, коли він зустрічає свою нову пацієнтку, Ю-на. Юна — життєрадісна та оптимістична дівчина, яка бореться із серйозним захворюванням серця. Хану Де починає відчувати до неї романтичні почуття, але його професійна етика не дозволяє йому переступити межу.

7. «Мій ангел-охоронець» (16 серій)

Після трагічного нещасного випадку у Чхве Су-а з’являється можливість повернутися в минуле на один тиждень. Вона використовує цей шанс, щоб врятувати життя коханої людини, яку вона збирається втратити. Проте, змінюючи минуле, Су-а стикається з непередбаченими наслідками, які впливають життя її близьких і ставлять під загрозу її нову реальність.

8. «Тінь минулого» (20 серій)

Хан Со — талановита художниця, чиє життя затьмарене загадковим вбивством її батьків, яке сталося багато років тому. У пошуках правди вона зустрічає Хан У-джина, проникливого детектива, який береться за розслідування цієї старої справи. У міру того, як вони розкривають секрети, що шокують, Со-хен і У-джин зближуються, але їхнє кохання затьмарюється тінню минулого, яке може назавжди їх розділити.

дораму про кохання тінь минулого
дораму про кохання тінь минулого

9. “Світло в кінці тунелю” (16 серій)

Пак Хенсу — успішний архітектор, чия кар’єра руйнується через нещасний випадок. Впавши в депресію і втративши віру в себе, він зустрічає Со Уджон, життєрадісну дівчину, яка бореться з власними життєвими труднощами. Спільне подолання труднощів та підтримка один одного допомагають їм знову знайти надію та любов.

10. «Вічна любов» (20 серій)

В епоху правління династії Чосон, дворянка на ім’я Кім Ю-ра закохується в простого воїна, Чон Хен-міна. Однак їхня любов стикається з численними перешкодами, включаючи соціальні відмінності та політичні інтриги. Незважаючи на всі труднощі, Ю-ра і Хен-мін готові пожертвувати всім заради свого кохання, довівши, що справжнє почуття здатне подолати будь-які перепони.

Цей список лише мала частина того, що корейська індустрія дорам пропонує в 2024 році. З таким розмаїттям жанрів і сюжетів кожен любитель дорам знайде щось для себе. То чого ж ви чекаєте? Почніть дивитися нові корейські дорами про кохання та насолоджуйтесь світом романтичних історій!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *