У поліцію поскаржилися на занадто короткий концерт Ірини Білик у Харкові

Фанати української співачки Ірини Білик 12 листопада звернулися до Шевченківського відділку поліції Харкова із скаргою на організаторів виступу виконавиці, які відмовилися повертати гроші за квитки на концерт, де артистка виконала три пісні, інформує Ukr.Media.

Йдеться про захід, який мав назву «Ірина Білик. Гала-концерт "Парад зірок"». За словами глядачів, на афіші була анонсована сама співачка, тому вони розраховували, що вона буде головною зіркою вечора. Однак більшу частину концерту співали діти, а Білик виконала всього три пісні в кінці заходу.

«Нас масштабно обдурили з концертом Ірини Білик, який повинен був відбутися 12 листопада в Філармонії. Всі афіші були із закликом на Білик, а в підсумку це був концерт "Парад зірок" з дітьми, які танцювали, як на святі в школі. У кінці вийшла Ірина Білик, заспівала всього три пісні і пішла! Квитки до 1200 гривень», — розповіла харків'янка.

У зв'язку з цим вона і деякі інші відвідувачі концерту викликали поліцію і написали заяву.

«Заявниця вказала, що вона придбала квиток на концерт співачки, замість якої відбувається виступ дітей. За словами громадянки, заявлена ​​в афіші виконавиця з'явилася лише в кінці концерту з коротким виступом », — підтвердили в поліції.

Повідомлення було зареєстровано в Єдиному обліку Шевченківського відділу поліції. Зараз цей інцидент перевіряється.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *