Валерій Меладзе розповів про сімейне життя з Альбіною Джанабаєвою

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва довго приховували свої стосунки. Здавалося б, зараз, коли всі вже знають про роман зірок і не потрібно нічого таїти, проте вони охороняють своє особисте життя від уваги громадськості. І лише деколи діляться з шанувальниками спільними фото або історіями зі свого сімейного життя, інформує UkrMedia.

Так, в одному з недавніх інтерв'ю Валерій зізнався, що у них з Альбіною досить часто трапляються сварки, як і у будь-якої іншої пари. Але вони навчилися з ними справлятися.

"Я зрозумів, що обов'язково потрібно розмовляти, якщо щось не так. Надуватися і мовчати, психувати, грюкати дверима, виношувати в собі тільки образи і думки "мене не розуміють" – шлях в нікуди. Ми з різних планет, це потрібно прийняти як даність… не можна чекати людину, яка тебе повністю зрозуміє, цього не станеться. Треба розмовляти. Інша справа, щоб після сварки почати першим спілкуватися, треба переступити через себе. Напевно, тому що я доросліший, мудріший, як правило, починаю розмову першим", – розповів Меладзе і зазначив, що останнім часом дружина бере з нього приклад і теж деколи починає розмову першою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *