Стильний кінематограф: фільми про моду

Часто ми радимо вам якісні фільми — від новинок до класичних картин за участю улюблених акторів. Сьогодні ми пропонуємо вам поповнити свій список улюбленого кіно кількома фільмами про моду. Деякі ви вже дивилися, про інші ж навіть і не чули. Тому швидше вибирайте, кличте подружку і влаштуйте собі веселий і пізнавальний кіновечір!

Диявол носить Prada, 2006

"Як передбачувано",- скажете ви. А ми відповімо, що класика є класикою. Всі дивилися його по кілька разів, але що поробите, якщо Меріл Стріп у ньому чудова, а від Енн Хетеуей не відірвати очей? Ви напевно чули, що образ головного редактора був списаний з Анни Вінтур. А концепція і настрій глянцю повністю відображає дух реального Vogue, інформує Ukr.Media.

Якщо ви у пошуку гарного настрою, але не хочете нариватися на невідомість, то скоріше переглядайте улюблений усіма "Диявол носить Prada"

Забавна мордочка, 1957

Не такий відомий фільм Одрі Хепберн, як "Сніданок у Тіффані", однак з точки зору моди не менш цікавий. Погодьтеся, слово "глянець" асоціюється з чимось новим і сучасним. Але насправді, більшість видань уже багато-багато років. Радимо цей фільм, якщо хочете дізнатися, як працювали модні журнали в 60-х роках.

Швачка, 2015

Картина з неймовірною Кейт Вінслет у головній ролі розповідає історію пошуку себе і свого минулого. Головна героїня володіє особливим даром — вона вміє перетворювати за допомогою одягу. Тонко відчуваючи людей, Тіллі Даннедж стає не просто затребуваним професіоналом, але і головною загадкою міста. Якщо любите ретро-мотиви і жіночні силуети в одязі, вам точно сподобається робота костюмера. Дивитися обов'язково, якщо вирішили трохи змінити гардероб і ось-ось податися до своєї кравчині.

Джіа, 1998

Хто сказав, що фільми про моду — це тільки комедії або документалістика? Біографічна драма про життєвий шлях топмоделі 70-х Джії Каранджі нікого не залишить байдужим. У головній ролі — Анджеліна Джолі, яку стали сприймати серйозно як раз після цього фільму. Історія про те, як зароджувалася культура моделінгу і якою небезпечною часом може бути ця професія. Глибокий і чуттєвий, як і саме життя, фільм.

Діор і я, 2014

Ви коли-небудь замислювалися про те, як бренди готуються до показів? "Діор і я" — документальний фільм, який в легкій формі показує нам всі нюанси цього процесу. Раф Сімонс тільки зійшов на пост креативного директора і його перший показ приречений бути особливим. Хочете дізнатися, чому? Радимо всім, хто безнадійно закоханий в моду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *