«Постійні сльози та істерики»: Оля Полякова забирає доньку до Києва після двох років у Великій Британії

Дівчинка навчатиметься у Києві, бо не змогла витримати 2 роки життя у Великій Британії і часто впадала в істерику. Полякова вважає, що її доньці буде важко в Україні через постійні повітряні тривоги та обстріли. Однак вона вирішила, що краще Алісі повернутися додому, ніж постійно нудьгувати, перебуваючи за кордоном, інформує Ukr.Media.

Про це співачка написала в інста-блозі та прикріпила фото з Алісою:

«Моя дитина важко переживає розлуку з будинком, батьками, друзями та своїми вихованцями… 2 роки постійних істерик та туги по дому! Попри те, що вона навчається у чудовій школі, без тривог та бомбосховищ! Але все, вона повертається до своєї школи, додому, попри те, що тут не так безпечно, відключають світло, постійні тривоги та навчання буде складним!».

Вона стверджує, що розуміє внутрішній біль Аліси та її бажання бути вдома із сім'єю. Тож за два тижні Полякова чекатиме доньку в Україні.

«Те, що її несподівано відірвали від усього, що вона любила, її сильно травмувало і вона переконана, що, повернувшись, вона здобуде втрачене життя. Вона ще не розуміє, що як раніше не буде… Я втомилася щодня чути сльози! Через 2 тижні Аліса повертається до Києва, до своєї школи, до друзів, до мене! Нехай Бог береже кожну дитину в Україні!», — додала співачка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *