Невістка Вікторії Бекхем принизила її в інтерв’ю

Поки Нікола Пельтц офіційно не стала дружиною Брукліна Бекхема, мати хлопця була впевнена, що його обраниця — дуже мила дівчина. Минуло не так багато часу після весілля, а Нікола почала показувати кігтики. Відразу говорили, що свекруха і невістка не порозумілися через неприязнь Ніколи до дівчини молодшого брата Брукліна. А тепер невістка Вікторії Бекхем кинула камінчик і в город свекрухи. Напевно, дружина Брукліна вже не здається колишній "перчинці" такою білою і пухнастою. Що ж сталося між новоспеченими родичками і що такого сказала про Вікторію Нікола?

Невістка Вікторії Бекхем в інтерв'ю принизила свекруху

Нещодавно Нікола Пельтц, дочка мільярдера Нельсона Пельтца і дружина Брукліна Бекхема, поспілкувалася з виданням Tatler. У розмові торкнулися теми кар'єри Брукліна. Нікола зізналася, що зараз її чоловік не задоволений своєю роботою і успіхом. Він телеповар. Але, за словами Ніколи, це абсолютно не те, чим він повинен займатися. Дівчина каже, що Бруклін має намір залишити це заняття, інформує Ukr.Media.

Раніше він займався фотографією. Нікола зазначила, що це заняття він кинув на догоду своїм близьким. Схоже, що таким чином Пельтц натякнула на те, що батьки, а зокрема мати Брукліна, збили його з пантелику і дали погану пораду з приводу кулінарії. Крім того, Нікола зазначила, що рідні ще й натиснули на хлопця, щоб він вже точно з фотографії перейшов в кулінарну майстерність.

Звичайно, Нікола прямо не називала імені Вікторії і не звинувачувала її в чомусь. Але якийсь осуд в сторону свекрухи в її коментарі явно відчувається. Хоча, якщо копнути інші інтерв'ю, то в них можна побачити, що Нікола раніше і сама була не проти, що Бруклін реалізує себе як кухар. В одному з інтерв'ю Пельтц говорила, що він щасливий на кухні.

Зараз же Нікола стоїть на тому, щоб Бруклін в питаннях кар'єри радився краще з її батьком-мільярдером. Невже дівчина думає, що батьки так погано впливають на свого сина?

Нікола проти повернення з чоловіком до Британії

В інтерв'ю Нікола Пельтц розповіла ще дещо, що може не сильно сподобатися її свекрусі Вікторії Бекхем. Молода дружина Брукліна каже, що вони з чоловіком збираються залишитися в США. Для Ніколи це принципово, хоч Бруклін і виріс в Британії, там живуть його батьки. Може, Нікола просто вирішила наслідувати заразливий приклад Меган Маркл?

Поки не відомо, як на це відреагувала Вікторія Бекхем. Але в будь-якому випадку Бруклін — дорослий чоловік, який сам повинен розпоряджатися своїм життям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *