Добрива для огірків: як приготувати корисний розчин

Огірки, як і всі овочі на грядках, потребують правильного та якісного догляду, якщо городник хоче отримати якісний та багатий урожай. Одним із важливих моментів є добриво овочів. Його можна купити, а можна зробити самим. Тим більше, що не потрібно витрачати багато грошей на інгредієнти живильного розчину, найчастіше вони вже є у будинку.

Добрива для збільшення врожаю огірків: рецепти домашнього підживлення овочів - today.ua

Сода

Сода – це багате джерело вуглецю, який позитивно впливає на зростання рослин та збільшує кількість плодів, покращуючи їхню якість. Справа в тому, що огірки віддають перевагу грунту з нейтральним pH і за допомогою добрива з соди можна нормалізувати кислотність грунту. Потрібно лише одну ложку харчової соди розчинити в літрі чистої води і виливати розчин прямо в грунт, не допускаючи попадання на листя.

Молочна сироватка

Сироватка насичує огірки кальцієм, калієм, марганцем, фосфором та іншими важливими речовинами. Крім того, таке добриво збільшує кількість зав’язей, запобігає розвитку грибкових інфекцій і підвищує врожайність. Поживний засіб готується просто: один літр сироватки потрібно розчинити у дев’яти літрах теплої води.

Добрива для збільшення врожаю огірків: рецепти домашнього підживлення овочів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Деревна зола

Всі городники знають про користь деревної золи в саду та городі. У ній міститься безліч корисних мікроелементів, тому вона часто використовується в приготуванні добрив. Огірки також можна полити таким розчином. Щоб зробити його, потрібно одну або дві склянки золи розвести в 10 літрах води. Норма витрати цього добрива – 3 літри на один квадратний метр або один літр на одну рослину.

Нагадаємо також і про інше корисне для огірків добриво, яке можна приготувати з бур’янів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *