Найкращі книжкові романи, від яких важко відірватися. Новинки цієї осені

Цієї осені видавництва приготували для нас багато цікавого, тому обов'язково заплануйте найближчим часом похід в книжковий магазин. А ми знову розповідаємо про те, на що варто звернути увагу, щоб купити роман, від якого потім важко відірватися, інформує Ukr.Media.

"Макбет", Ю Несбьо

Ця книга народилася в рамках літературного проекту "Шекспір ХХІ", завдяки якому відомі письменники на свій лад переробляли твори великого класика. Не дивно, що вибір одного з самих неймовірних скандинавських детективщиків упав на похмуру історію про Макбета. Події цієї історії розгортаються в одному з містечок дощової Шотландії десь у 70-ті роки. Місто майже мертве, роботи в ньому немає, зате процвітає наркоманія і злочинність, з якими має намір до кінця боротися новоспечений комісар поліції Дункан – людина принципів і честі. Але завадити йому в цьому збирається місцевий наркобарон Геката, який збирається підсадити на наркотики всіх жителів міста, а заодно і Дункана.

"Книга Балтиморів", Жоель Діккер

Другий роман автора "Правда про справу Гаррі Квеберта" вийшов не менш заплутаним, динамічним і захоплюючим. А його головним героєм залишається все той же Маркус Гольдман, молодий письменник, якому на цей раз доведеться розкладати по поличках скелети в незліченних шафах власної рідні. Вся справа в тому, що існує дві гілки сімейства Гольдманов – бідні родичі Маркуса з Монклера і їх дуже заможні родичі з Балтімора. Діти перших проводять кожне літо у других, а разом з ними і одна дуже приваблива дівчина, в яку закохані всі чотири брата. Але одного разу трапляється нещастя, наслідки якого потягнуть за собою в безодню багате сімейство, і винні в цьому будуть і самі вони, і, зрозуміло, жінка.

"Посол мертвих", Аскольд Мельничук

Цей роман ніби калейдоскоп, в якому за одним шаром різнобарвної мозаїки розкривається інший, через фрагменти якого можна розглянути ще один, і так до нескінченності. Тільки тут автор переплів шарами не час, а місце різнокольорових скелець дісталося людям. І, почавши знайомити читача з головним героєм, який одного разу отримує дзвінок з минулого, поступово переходить на розповідь про його емігрантське дитинство, і всіх тих людей, які волею долі опинилися в Америці 50-х, відірвані від коріння, друзів та близьких. У центрі подій опиняються дві сім'ї, які дивом переїхали з України через океан, де тепер доведеться починати все з нуля. В силу людських слабкостей це виявиться під силу не кожному, і життя будуть сповнені зрад, втрат і, звичайно ж, спогадів, повних примар минулого.

"Де ти поділась, Бернадетт?", Марія Семпл

15-річна Бі живе в Сіетлі і сім'ю її досить складно назвати нормальною. Сама дівчинка дуже розумна і збирається продовжувати навчання в одній з престижних шкіл. Її батько – один з геніальних розумів корпорації "Майкрософт". В минулому Бернадетт була всесвітня популярність і мала престижну премію в області архітектури. Однак після одного інциденту її душевну рівновагу було порушено. Саме тому родині довелося перебратися в глушину і купити незрозумілий будинок в аварійному стані. Але втеча не допомагає, життя Бернадетт з кожним днем все більше нагадує гостросюжетний роман, і одного разу вона просто зникає.

"Моя неймовірна подруга", Олена Ферранте

Історію двох подруг, довжиною в ціле життя, вже давно оцінили не тільки на батьківщині автора в сонячній Італії, але і у всьому світі. А на Венеціанському кінофестивалі була презентована перша серія серіалу, який в недалекому майбутньому ми теж зможемо подивитися. А поки є час, щоб познайомитися з дівчатами ближче. Лєна і Ліла живуть в напівзруйнованому війною Неаполі 50-х років. Їх оточує сірість і убогість, з якої з самого дитинства прагне вирватися Ліла – зухвала, розумна і готова на все. Олена ж є її блідою тінню, оскільки дуже нерішуча і не володіє тією силою і харизмою, як її подруга. У їх житті будуть драматичні сварки, спільні діти, розборки з італійською мафією і навіть кохання до одного чоловіка. Але обидві вони пов'язані якимись незримими узами. І як би не розходилися їх дороги, рано чи пізно в квартирі однієї знову лунає тривожний дзвінок, а інша вже поспішає на допомогу. Так, ця книга лише перша частина так званого "Неаполітанського квартету", і до виходу останніх трьох ви будете відраховувати не тільки дні, але і хвилини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *