Важливі ініціативи та події до Дня захисту дітей

1 червня — Міжнародний день захисту дітей, до якого багато бізнесів і громадських інституцій представляють спеціальні проєкти. щоб підтримати молоде покоління. В Україні, яка сьогодні виборює своє право на існування, діти стали однією з найвразливіших категорій населення, тому потребують нашого захисту ще більше. Розповідаємо, до яких ініціатив ви можете долучитися.

Реклама

ЮНІСЕФ презентував книгу казок, яка розвиває навички дошкільнят

На цьогорічному “Книжковому Арсеналі” Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні презентував збірку навчально-розвивальних історій “Іскорки суперсил”. Ці оповіді допоможуть дітям від 2 до 6 років навчитися краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнатися більше про навколишній світ та опанувати інші необхідні в цьому віці навички. У 16 казках діти познайомляться із 16 навичками, які вони мають опанувати в цьому віці: від розуміння сенсорних відчуттів, емоцій, креативності та безпечної поведінки до самостійності, відповідального ставлення і взаємодії з дорослими. Щоб закріпити їх, кожну казку доповнюють цікаві вправи й завдання.

10

Друковані екземпляри книги ЮНІСЕФ розповсюдить безоплатно серед батьків дошкільнят та вихователів дитячих садків у прифронтових районах України під час літніх спільних читань. Читати, слухати та завантажити електронну та аудіоверсію книги можна на платформі “НУМО”, YouTube-каналі ЮНІСЕФ в Україні та у застосунках Yakaboo, MEGOGO, Слухай, Абук. Створювали казки українські письменниці Марія Артеменко, Настя Музиченко та Галина Ткачук під психологічним, педагогічним та літературознавчим супроводом Світлани Ройз, Соломії Бойкович та Тетяни Стус. Аудіоверсію озвучили відомі українські матусі й татусі: Світлана Тарабарова, Тимур Мірошниченко, Катя Бльостка і Артур Логай.

11

Виставка "Вкрадене дитинство"

1 червня відкривається важлива виставка "Вкрадене дитинство", організована Національним історико-меморіальним заповідником “Бабин Яр” за сприяння Посольства Німеччини в Україні та Міністерства культури України. Експозиція представить документи, фото та речі з архіву Левітаса — вони переповідають історію двох маленьких єврейських дівчат, яких вбили в Бабиному Яру 82 роки тому. Ця історія доповнюється художніми рефлексіями сучасних українських митців на тему примусової депортації українських дітей останніх двох років — відеоартом Михайла Алексеєнка та скульптурами Юлії Беляєвої.

12

В рамках виставки також заплановані дискусії та мистецькі заходи, які мають привернути увагу суспільства до проблеми депортації та руйнації ідентичності українських дітей.

Благодійний розпродаж Guzema Jewelry

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry запускає благодійний sample sale. До асортименту увійшли грайливі міні сережки із жовтого та білого золота, виконані у наївних формах: тендітні серденька, пір’їнки, хрестики та кульки занурюють у спогади про наші перші прикраси та ностальгічно нагадують про ніжні миті дитинства. Кожен виріб можна носити самостійно як моносережку або пірсинг, а також в парі.

13

Мета Guzema Sample Sale — допомогти благодійному проєкту “ЯСПОНСОР”, що опікується дітками з ДЦП та ЕПІ. Ця організація складається з 204 мам, які вже більше року залучають небайдужих людей та збирають кошти на ліки, реабілітацію, їжу та одяг для своїх підопічних.

Public talk “Вкрадене дитинство: Як виборювати справедливість для українських дітей”

1 червня у столичній книгарні "Сенс" відбудеться паблік-ток на тему "Вкрадене дитинство: як виборювати справедливість для українських дітей" та презентація артбуку CRYONES про дитячу силу духу. Її випуск ініційований Gen.Ukrainian — громадською організацією, яка спеціалізується на питаннях дитинства в часі війни та ментальної реабілітації дітей та підлітків, що зіткнулися з жахіттями війни: втрата батьків, полон, примусова депортація. Збірка розповідає історії маленьких героїв, які, зустрівшись з труднощами, сміливо стали до боротьби та перетворили найбільші страхи на власну силу. Ціль проєкту — аби, незважаючи на пережиті жахи, діти вірили у справедливість та виросли здоровими щасливими людьми. Усі отримані з продажу кошти направлять на психологічну реабілітацію українських дітей, що постраждали від жахів війни.

14

Благодійний дроп OUN

Український бренд OUN продовжує свою місію соціальної відповідальності, запустивши нову кампанію з продажу особливої сорочки, з якої половина коштів піде на підтримку дітей із синдромом Дауна. "Інклюзивність — це не лише модне слово, а життєва необхідність для побудови справедливого та рівноправного суспільства. На жаль, багато “дітей сонця” стикаються з бар'єрами у суспільстві, що обмежують їхні справжні можливості", — розповідає дизайнерка бренду Вікторія Крутік, яка виховує трьох дітей, один з яких –— "малюк сонця".

15

Підтримка таких діток стала справою її життя, і через свій бренд вона прагне привернути увагу суспільства до цієї важливої проблеми. Вікторія створила сорочку, яка складається з двох різних тканин, які символізують унікальність та світогляд людей з синдромом Дауна. Такий підхід продовжує ідею, започатковану раніше, коли бренд створив піджак з контрастними рукавами, що нагадують про флешмоб Lots of Socks (“багато шкарпеток”).

Розмальовка-комікс “В обіймах Карпат: Мандрівка за щастям” від diadia

До Дня Захисту Дітей закарпатський бренд diadia презентує розмальовку-комікс “В обіймах Карпат: Мандрівка за щастям”. Анонс відбудеться першого червня у соцмережах бренду. Сюжет розмальовки розказує про дівчинку Соломію, якій кортіло віднайти власне щастя, та на його пошуки вона відправилась у самісінькі Карпати. Зустрівши на шляху різних персонажів: музику, сяйнисте сонце, дух лісу, та провівши час серед барвистих карпатських пейзажів, Соломія осмислила: щастя знаходиться всередині кожного, і не потрібно стрімголов йти на його пошуки. Ілюстраторкою історії стала Кріс Цвенгер, а 100% з продажів розмальовки бренд направить на підтримку фонду Gen.Ukrainian.

16

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *