Як пластиковий постарілий манекен — нові фото Бреда Пітта викликали резонанс

Але за останній час актор сильно змінився, практично перестав зніматися в кіно і пішов в себе і продюсування. "Я на останньому подиху", — сам про себе говорить Бред. Нещодавно він знявся в незвичайній фотосесії для іспанського глянцю GQ. Знімки якнайкраще передають внутрішній стан актора. Нові фото Бреда Пітта-це суміш драматизму, декадансу і навіть містицизму. Пітт так увійшов в роль перед камерою, що багато в результаті його навіть не впізнали, а сам актор отримав багато суперечливих коментарів, інформує Ukr.Media.

Чому нові фото Бреда Пітта викликали такий резонанс

Бред Пітт в новій фотосесії постав в кардинально новому для себе образі. Він дозволив підвести собі очі коричневим олівцем, а на обличчя для деяких кадрів наклеїти стрази. Крім того, Пітт приміряв спідницю. Щось дуже незвичайне для Голлівудського мачо!

Створити яскравий образ допомогли наряди Giorgio Armani, Tom Ford, Saint Laurent. Але найбільше вражає не ця зовнішня мішура, а той драматизм, з яким актор підійшов до фотосесії. А може, він і не грав зовсім? На обличчі Бреда Пітта на нових знімках ніби маска застиглого життя. Все в стилі декадансу 1920-х років.

На деяких фото відразу впадає в очі схожість з відомою картиною «Офелія» Джона Мілле. До речі, саме знімок з цієї серії пішов на обкладинку серпневого випуску журналу GQ.

Як публіка коментує фотосесію

"Це щось дуже особисте, немов зазирнути у внутрішній світ людини! Сильні емоції, яскраві враження!", "На таку зйомку може зважитися людина, яка знаходиться на шляху пізнання себе. Це і спогади про минуле, і переосмислення сьогодення", "Бред такий різноплановий!", "Дуже круто! Неначе не Пітт. І одночасно він, несподівано живий і справжній за всім цим антуражем проступає", "незвичайні відчуття від перегляду. Фото — вогонь", — хвалять фотосесію в мережі.

Разом з тим багато хто залишився під негативним враженням від того, яким фотограф побачив Бреда через об'єктив. "Що сталося з Бредом? Як пластиковий постарілий Кен", " Фотографу руки відірвати. Навіть на випадкових фото папараці він виглядає в сто разів краще. Можливо, це задумка така-показати нетипового Бреда", " Креативна задумка фотографа, але вийшло жахливо. Розглядати не хочеться. Як малюнки психбольного", "такі фото кого завгодно доведуть до депресії", "як перетягнутий манекен, якщо чесно", — пишуть ті, кому фотосесія Бреда Пітта не сподобалася.

Інтерв'ю Бреда Пітта іспанському глянцю

Актор порадував (а когось засмутив) не тільки новими знімками для глянцю, а й одкровеннями в інтерв'ю. 58-річний Пітт зізнався, що переживає не найкращі часи. "Я відчуваю, що на останньому подиху. Я багато думаю про те, що чекає мене попереду. Яка глава стане останньою?"- міркує актор. Зараз Бреда все менше можна побачити в кіно. Він більше займається продюсуванням. Також у нього багато інших захоплень: виноробство, ліплення з глини, гра на гітарі. Бред вибирає для себе творчі заняття. Під час карантину його тяга до мистецтва тільки зросла. "Я з тих людей, які говорять через мистецтво. Я просто хочу завжди творити. Якщо я нічого не творю, я не існую», — ділиться актор.

Виноробство може здатися не зовсім близьким до мистецтва. Але для Бреда Пітта це якраз творчий процес. Тим більше що актор вже багато років не п'є алкоголь. Для нього вся принадність саме в процесі виготовлення вина, а не в його вживанні. До речі, в інтерв'ю Бред зізнався, що після того як Джолі подала на розлучення, він півтора року ходив на зустрічі товариства анонімних алкоголіків. Тепер він перейшов до здорового способу життя.

Кошмари і самотність

Бред Пітт в інтерв'ю також зізнався, що часто йому сняться кошмари. Це практично завжди один і той же сон, де в кінці його заколюють ножем. Сни лякали Пітта, поки він не став в них розбиратися. Зараз актор каже, що записує і аналізує те, що бачить уві сні. Він зробив висновок, що потрібно прийняти всі свої життєві шрами, щоб перестати бачити цей кошмар.

Ще Бред розповів про свою самотність. "Я завжди відчував себе дуже самотнім у своєму житті. Самотнім, коли був дитиною, самотнім навіть тут, і тільки останнім часом я більше зблизився зі своїми друзями і сім'єю", — говорить актор. Зараз Пітт переїхав у свій будинок, який купив в 1994 році на перші великі зароблені гроші. Там йому затишно потопати у творчості і єднанні з собою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *