“Хто б міг подумати, що принц Гаррі викличе стільки негативу серед близьких”: Прибувши до Лондона, “запасний” не побачився ні з батьком, ні з рідними, ні з друзями

Хто б міг подумати, що колись один із найпопулярніших членів королівської родини викликатиме стільки негативу навіть у близьких, інформує Ukr.Media.

Цей візит принца Гаррі почали обговорювати, здається, одразу після його спонтанної лютневої поїздки до Лондона до батька, який оголосив про свій онкологічний діагноз. Розмова була короткою і, за повідомленнями інсайдерів, не обійшлася без втручання королеви Камілли, яка побажала захистити хворого чоловіка від зайвих переживань.

Пробувши в столиці рівно день, 39-річний Гаррі повернувся до Каліфорнії до дружини та двох дітей. А в Мережі почали гадати, чи вдасться йому відновити майже втрачені зв'язки із родичами під час наступного відрядження до Великобританії у травні.

У 2014 році принц Гаррі заснував Invictus Games — так звані «Ігри непереможних», спортивні змагання для колишніх та діючих військовослужбовців, які здобули інвалідність на службі.

На честь 10-річчя ігор 2024 року намічено цілу низку активностей, включаючи урочисту церемонію в соборі Святого Павла 8 травня, де і має виступити засновник та головний патрон проєкту — герцог Сассекський.

Напередодні його повернення на батьківщину в Мережі і серед королівських експертів розгорнулися обговорення, чи складе Гаррі компанію його дружина і головна соратниця Меган Маркл, чи візьме пара з собою дітей, щоб побачилися зі своїм дідом, Карлом III, чи вдасться поспілкуватися з Уельськими і висловити підтримку Кейт Міддлтон, яка бореться з раком…

Правими виявилися ті, хто дотримувався песимістичного сценарію.

"Запасний", як він сам себе називає, принц прибув до Лондона 7 травня один. Його близькі залишилися в Каліфорнії з міркувань безпеки. На подив багатьох, він зупинився в готелі, оскільки більше не може користуватися котеджем Фрогмор на території Віндозрського замку, де жив з Меган до свого від'їзду з країни в 2020 році.

Навіть королівські експерти знайшли дивним той факт, що Гаррі не зупинився в жодного зі своїх численних друзів-аристократів, які могли б забезпечити йому звичний рівень комфорту та безпеки.

Натомість з'ясувалося, що Гаррі не може особисто поспілкуватися з батьком. З прес-служби Букінгемського палацу надійшла така заява:

«У відповідь на численні питання та безперервні обговорення зобов'язані повідомити, що герцог не зможе провести зустріч із батьком через завантажений розклад Його Величності. Герцог розуміє рівень відповідальності та зайнятості Карла III і сподівається на швидку з ним зустріч».

Що стосується старшого брата, то принц Вільям взагалі повідомив підданих, що їде з Лондона до кінця тижня.

Сам Гаррі, як повідомляється, прибув до Лондона буквально на два дні і відразу після церемонії відлетить з Лондона до Нігерії на запрошення керівництва країни. Вже відомо, що в Африці до нього приєднається Меган Маркл.

Користувачі в Мережі не шкодують сарказму, обговорюючи перебування та подальші плани Гаррі, який примудрився стати чужим у себе на батьківщині. Багато британців знаходять вражаючим той факт, що дружина принца не захотіла прилітати до "небезпечного" Лондона, але з легкістю вирушає до Нігерії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *