Ганна Саліванчук розкритикувала батьків, які намагаються зробити своїх дітей слухняними

Українська акторка Анна Саліванчук здивувала шанувальників новою заявою щодо виховання синів Микити та Гліба. 38-річна зірка серіалів "Свати", "Одного разу під Полтавою" і фільму "Свінгери" в новому пості в Інстаграм написала, що батькам варто "остерігатися" слухняних дітей. За словами Анни, у дитини, яка підкоряється будь-яким наказам дорослим, не матиме власної думки і не зможе говорити "Ні" на прохання інших, інформує Ukr.Media.

Саліванчук зазначила, що багато мам і тат стають "дресирувальниками" своїх дітей, застосовуючи до їхнього виховання підвищений тон, удари і залякування. У підсумку слухняні дівчатка і хлопчики стають слабкими і беззахисними, і будь-яка людина зможе ними маніпулювати в майбутньому.

"Коли дитина податлива, постійно слухається, спокійна, не бігає — це не жива дитина? Вона що, слуга вам чи раб? Щоб постійно вас слухати? Ви не господарі своїх дітей, ви лише провідники своїх дітей у життя. Дресируючи дітей ви робите їх слабкими та беззахисними. Будь-якої миті, така дитина може не витримати і зламатися чому? Тому що якщо вона слухається вас, то й інших буде слухатися. Ви виховаєте крихку людину, якій будь-хто зможе промити мізки. Але якщо виховати самостійну і незалежну людину зі своїми поглядами і принципами то ніхто не зможе нею маніпулювати. Тому перестаньте дресирувати своїх дітей. Не вбивайте життя та свободу в дитині. І так ми інколи бісимось, якщо діти нас не слухають, але інколи це на користь", — написала Анна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *