Уперше дві українські тенісистки одночасно входять до топ-20 рейтингу WTA

Уперше дві українські тенісистки одночасно входять до топ-20 рейтингу WTA

Уперше в історії дві українки одночасно входять до топ-20 світового тенісного рейтингу.

Як повідомляє BTU, першою «ракеткою» України залишається Еліна Світоліна, яка проводить 345-й тиждень у топ-20, передає Укрінформ.

Нинішнього тижня Еліна опустилася на одну сходинку і посідає 19-те місце у рейтингу WTA.

Одразу за Світоліною (20-та сходинка) розташувалася Марта Костюк, яка оновила особистий рейтинговий рекорд і дебютує в топ-20, піднявшись на одну позицію.

Таким чином, уперше в історії одразу дві українські тенісистки одночасно перебувають у топ-20 рейтингу WTA.

Також на одну сходинку піднялися Ангеліна Калініна – 31-е місце і Даяна Ястремська – 33-тє. Леся Цуренко втратила три позиції і посідає 44-ту сходинку у світовій класифікації. Усі п'ятеро українок, що входять до топ-50, зіграють нинішнього тижня на турнірі WTA 1000 у Римі.

Піднялася на 121-е місце (+4) Дар'я Снігур, яка минулого тижня виграла титул на турнірі ITF у Грузії, Юлія Стародубцева йде 138-ю (+6), а Анастасія Соболєва знову оновила свій особистий рекорд, посівши 260-те місце (+11).

У парному рейтингу Людмила Кіченок залишається першою «ракеткою» України, посідаючи 16-те місце в рейтингу WTA (+2). Надія Кіченок – 44-та (-2), а Марта Костюк розташувалася на 75-й позиції у парній світовій класифікації (-12).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *