Анжеліка Варум все-таки пішла від чоловіка до дуже відомої людини

Після розлучення з відомою співачкою і дружиною музиканта Максим Нікітін вже двічі розповідав у пресі неприємні речі про Анжеліку Варум. Але вона не тримає на нього зла: через 20 років при зустрічі навіть обняла його й поцілувала, інформує Ukr.Media.

Кілька років тому перший чоловік Анжеліки Варум, Максим Нікітін, розповів про шлюб з нею пікантні деталі. Він знає Марію (справжнє ім'я Варум) зі шкільної лави. Чоловік ще в 2011 році розповідав пресі, що інтимне життя у них з Анжелікою почалося нібито ще в школі. Потім він пішов в армію, а після дембеля вони одружилися.

Екс-чоловік зірки розповідав, як одного разу він застав дружину випиваючу з солдатом, з яким вона познайомилася. Максим раніше жалкував, що їх шлюб розвалився: "Важко жити з людиною, яка говорить тобі про кохання і обіцяє бути вірною… 98 відсотків".

Днями Нікітіна знайшли журналісти, яким він розповів, що одружений і у нього двоє дітей. З Анжелікою Варум чоловік одного разу зустрівся в спортзалі після 20 років розлуки. Вона обняла його й поцілувала в щоку. За словами чоловіка, їх шлюб розпався через знайомства юної співачки з Леонідом Агутіним. ЗМІ також повідомляли, що після 8 років шлюбу з Анжелікою Варум, Максим Нікітін подався в секту, де і зустрів свою другу дружину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *